Timerunner İndir Yükle

Timerunner İndir Yükle
18 Aralık 2021 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

https://store.steampowered.com/app/1505940/Orc_Warchief_Strategy_City_Builder/

Hikayenin kahramanı olarak Avrupa’dan Japonya’ya , Japonyadan Mısır’a kadar dünyanın çeşitli yerlerindeki antik eserleri keşfederek hazine avı arayışına çıkmak için hazır mısın?

Zaman gezgini, yalnızca cüretkar ve meraklı kişiliği nedeniyle değil, aynı zamanda benzersiz özel gücü nedeniyle de oldukça istisnai bir karakterdir. İsterse zamanı durdurabilir veya yavaşlatabilir ve istediği zaman devam ettirebilir! Bu yetenek, Timerunner’ın ana mekaniği olarak kullanışlı olacaktır; Diğerlerinin yanı sıra rakipleri dağıtmak, oyun dünyasında gezinmek ve bulmacaları çözmek gibi çeşitli şekillerde kendi avantajınıza kullanabilirsiniz. Yine de dikkatli olun – zaman manipülasyonu kolay bir beceri değildir ve emrinizde çok fazla enerjiniz vardır. Eğer enerjiniz biterse, zamanı doğal akışına bırakmaktan ve içinde seni bekleyen her şeyle yüzleşmekten başka çaren kalmayacak!

Ama işler Mavi Gezegende bildiğimiz gibi değil. Değişik bir güç Dünyamızın gündüz ve gecesini değiştiriyor! Gündüz, medeniyetin alanı gibi görünüyor, modern ordunun güçleriyle mücadele etme zamanı, heyecanla güçlü bir uzaylıyı ele geçir ve onun yolunda dur. Gün batımından sonra, Dünya, insan hayal gücünün yarattıkları tarafından yönetiliyor gibi görünüyor. Centaurlar, devler, anka kuşları ve hatta ejderhalar, uzaylı gezgini karanlıktan gün yüzüne çıkıyor. Hangi sona? Nasıl olurlar? Bu sorulardan bazıları, avcı ödüllerini kovalarken ortaya çıkacakdır.

Zamanı durdurma yeteneğinin yanı sıra, Uzaylı Gezgin maceracı içgüdülerine güvenir ve Dünya’da güvence altına alınan silahları ister – tabanca, tabanca, pompalı tüfek, saldırı tüfeği veya roketatar. Zaman manipülasyon becerileriyle birleştiğinde, bunların her biri savaş alanında bazı inanılmaz sonuçlar gösterebilir; bu, Zaman Gezgin’in kendine has benzersiz yetenekleri düşmanlardan gelen karşı konulamaz yetenek dizisiyle karşı karşıya kaldığında kullanması gereken bir avantaj.

Zamanın senin tarafında olduğuna aldanma, hızlı düşündüğüne emin ol!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git