YASAL UYARI – TELİF HAKKI – İLETİŞİM

Steamoyunindir.com tanıtım amaçlı oyun makaleleri yayınlar. Steamoyunindir.com’da hiç bir oyunun korsan hali yoktur ve oyun indirme işlemine izin vermez.

 

Mail adresimiz : admin@steamoyunindir.com her türlü öneri soru , görüş ve ihtarlarınızı gönderebilirsiniz.

 

– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan yapımcı firma/telif sahibinin bize ulaşması halinde ilgili dosyalar sitemizden kaldırılır. Bu kuralı ihlal edenler sitemizden faydalanamazlar. Kullanmalarından kaynaklı tüm sorunlardan ve kanun ihlallerinden steamoyunindir.com sorumlu tutulamaz

– Sitemizde yer alan tüm paylaşımlar çeşitli paylaşım sitelerinden alınma olup hiçbir dosya sunucularımız da barındırılmamaktadır.

– steamoyunindir.com’da hiç bir oyunun indirme linki bulunmaz sitemizde oyunların download edilebilir ücretsiz hali yoktur.Hiç bir oyunun indirilmesine, saklanmasına izin vermez.

– Başlıklara yapılan yorum ve cevaplardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

– Lütfen bu materyallerin orjinallerini lisanslı hallerini satın alınız.

– Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen kişiler veya meslek birlikleri, admin@steamoyunindir.com adresinden bizlere ulaşabilirler.

– Korsan oyunların hiçbirisi orjinal versiyonlarının yerini tutmayacağı için oyunu beğenmeniz halinde lütfen satın alınız.

– Sitemizdeki oyunlar herhangi kişi veya kuruluşa zarar verme amacı ile yayınlanmaz.Amaç sadece oyun hakkında detaylı bilgi edinmek ve beğenilme halinde orjinalinin alınması içindir.

– Materyali indirdikten sonra sadece 24 saat kullanabilirsiniz.

– Dosyalar tanıtım amaçlı olduğundan hak sahibi kişi veya şirketin bize mail atması halinde, isteği üzerine tüm dosyaları kaldırılır. 5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen kişi üç gün (3) içinde ihlalin durdurulmasını istemek zorundadır. İsteği yerine getirilmediği takdirde savcılığa başvurabilir. Ancak hiçbir hak sahibi kişinin isteği olumsuz sonuçlanmamaktadır.

– Ayrıca steamoyunindir.com 5651 sayılı yasada açıkça belirtilen yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Yasaya göre steamoyunindir.com site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etmek gibi bir görev ve sorumluluğu yoktur. Bu sebepten dolayı steamoyunindir.com Yönetimi uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir şekilde paylaşıldığını ve haklarının gasp edildiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri ya da yapımcılar admin@steamoyunindir.com mail adresinden iletişime geçebilirler (Telif hakki belgesi ile beraber). Şikayetiniz steamoyunindir.com Yönetimi tarafından değerlendirilecek ve haklı bulunmanız durumunda şikayete konu olan içerikler sitemizden kaldırılacaktır.

steamoyunindir.com sitesini kullanan üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz tüm site kurallarını kabul etmiş sayılır.

Sayfa başına git