SquarePlay Games Serisi İndir Yükle

SquarePlay Games Serisi İndir Yükle
9 Ekim 2021 tarihinde eklendi, 7 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

DAHA FAZLA YORUM

‘Harbiden doyurucu… Overcrowd, Theme taslağını harika bir şekilde yorumlamış ve bir daha denemek için sabırsızlanıyorum.’ [İngilizce’den çevrildi]
Kotaku

‘Overcrowd’da oyuna çılgınca telaşlı bir enerji kazandıran çeşitli unsurlar var… Ama her an oyunu duraklatabilir ve çok zaman kaybetmeden gereken düzeltmeleri yapabilirsiniz tabii… Overcrowd birçok insanın aşina olduğu bir alan üzerinde çok özgün bir meditasyona girişmiş gibi.’ [İngilizce’den çevrildi]
The Verge

‘Çok iyi bir erken erişim yönetim/inşa oyunu, hem çok tatlı görünüyor hem de çocuksu görünümüne göre çok daha farklı bir oynanım sunuyor… Fiyatının hakkını daha şimdiden vermiş.’ Fransızcadan çevrilmiş
Canard PC

‘Overcrowd oyun zorluğunda o ince tatlı denge noktasını çok iyi tutturmuş. Ne zaman bir görevde başarısız olsam istasyonu nasıl inşa ettiğim konusunda ve bir sonraki sefer nelerden kaçınmam gerektiği hakkında düşünmemi sağladı.’ [İngilizce’den çevrildi]
Big Boss Battle

Her gün milyonlarca insan umutsuz bir işe ulaşma telaşıyla metrolara akın ediyor. Onlara yardımcı olup işe zamanında varabilmeleri için mükemmel bir istasyon inşa edip işletebilir misiniz?

Overcrowd, hareketli Lubdon Şehir metrosunda geçen bir taktiksel yönetim simulasyonu. Duraklatılabilir gerçek zamanlı strateji ile inşa oyunu özelliklerini harmanlayan Overcrowd size mekan bulmacası, stratejik düşünme ve anlık karar unsurlarından özgün bir karışım sunuyor.

Toprağı 4 kat kazıp kendi yolunuzu açın. İstasyonunuzun ana hatlarını dikkatle tasarlayın ve kullanıcı tarafından belirlenen yön levhaları ile yolcuların gideceği yolu siz belirleyin. Kilidini açıp tedarik edeceğiniz geniş ekipman yelpazesini kullanarak işleri yolunda tutun.

Kafadar bir ekip oluşturmanız, gereken araçları tedarik etmeniz ve istasyonunuzu gerçek zamanlı olarak yönetmek için personelinizi sağa sola koşturmanız gerekecek. Öncelikleri belirleyebilirsiniz, molalarını ayarlayabilirsiniz ya da hepsini kendiniz kontrol edebilirsiniz. Personel odanızın imkanlarını sağlam tutun, çalışanlarınızın becerilerini geliştirin ve kendi metro istasyonunuzu yeni derinliklere gönderin.

Senin benim nasıl çeşitli ihtiyaçlarımız varsa, yolcuların da öyle ihtiyaçları var. Kötü işletilen bir istasyonun tehlikeleri; gecikmeler, sıcaklık, pislik, sıçanlar, hepsi yolcuları ve istasyonunuzun itibarını etkileyecek. İşlerinizi rayından çıkaracak serserilere ve yankesicilere karşı dikkatli olun!

Çöp kutusu boşaltmaktan jeneratör doldurmaya kadar enerji, çöp toplama, sıcaklık, yolcu YZ, dükkanların ürün fiyatları, stoklar ve personel faaliyetleri gibi tüm unsurlar birey seviyesine dek simulasyona uyarlandı. Birbiriyle etkileşen geniş sistem ağları aciliyet duygusu sağlayan ve tahmin edilemez bir oynayış deneyimi sunuyor.

 • Yöntemsel kampany. Yöntemsel kampanyada bir metro istasyon ağı oluşturun ve işletmenizi ilerletirken daha çok teknoloji tedarik edin ve personel işe alın. Daha çok kaynak edindiğinizde eski istasyonlarınıza geri dönün ve 5 yıldız değerlendirmesi kazanmaya çalışın!
 • Sandbox modu. Paradan ve personelden tutun da kazanma/kaybetme koşullarına kadar her şeyi kendiniz belirleyin. Oyunu istediğiniz kadar kolay, zor veya yaratıcı hale getirin.
 • Günün yolculuğu. Rastgele oluşturulmuş bir haritada sadece o güne özgü bir istasyon kurun.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i5 or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Desktop nvidia GTX 960 4gb or equivalent (integrated GPUs/lower spec mobile laptop GPUs not supported)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: i7
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Desktop nvidia 1070Ti 8GB (lower spec mobile laptop GPUs not supported)
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git