Sovietpunk: Chapter one İndir Yükle

Sovietpunk: Chapter one İndir Yükle
22 Mayıs 2021 tarihinde eklendi, 9 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Geç Yeniden Doğuş, küresel bir nükleer savaşın ardından Sovyetler Birliği ortamında geçen bir cyberpunk hikayesidir. Hayat mücadelesinin tüm hızıyla devam ettiği kasvetli tünellerde ana karaktere rehberlik etmelisiniz.

2002’de tüm dünyayı bir nükleer çatışma sardı. Dünyanın yüzeyi geçici olarak yaşanmaz hale geldi, hayatta kalanlar yeraltında yaşamı organize etti. Hükümet, 40 yıl sonra yüzeyde yaşamın yeniden mümkün olacağı "Kardelen" projesini duyurdu.

Oyunun olayları bizi, yüzeye dönmeden önce çok az şeyin kaldığı 2037’ye götürüyor. Ancak insanlar zaten yeraltındaki yaşamdan yoruldu, herkes için yeterli kaynak yok. Adaletsizlik ve zorluklarla dolu bu dünyaya yaşlı bir çalışkanın gözünden bakmalı ve kader tarafından kendisine gönderilen tüm davaları aşmalıyız.

Daha verimli kaynak yönetimi için toplum 2 seviyeye ayrıldı: Üst ve Alt, sonuçta önemli sosyal sorunlara yol açtı. Yoksulluk, açlık, suç, yüksek ölüm oranı, yolsuzluk, sıradan insanların esir haline geldiği Alt Seviyenin kasvetli gerçeklerinin eksik bir listesidir.

Cyberpunk
Stresli koşullar, implantlar veya gıda sentezi gibi yeni teknolojilerin ortaya çıkmasına neden oldu. Birçoğu henüz mükemmel değil ve korkunç sırları saklıyor, ancak böylesine karmaşık bir dünyada umut ışığı olan teknolojidir.

İşaretle ve Tıkla
Oyun, İşaretle ve Tıkla öğeleri içerir: konumlarda dünya hakkında ek bilgiler taşıyan ve dalmaya katkıda bulunan etkileşimli nesneler bulunur.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git