Rise of SamuraizerzZz İndir Yükle

Rise of SamuraizerzZz İndir Yükle
28 Kasım 2021 tarihinde eklendi, 7 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Tüm yazı internetin derinliklerinde geçirdikten sonra, kahraman dünyanın nasıl değiştiğini fark etmedi. Aylardır ilk kez macera arayışı içinde dışarı çıktı.

Büyük oyun dünyasını keşfedin ve eski arkadaşlardan oluşan bir ekip toplayın ve sonra ne yapacağınıza karar verin: Kasabayı kurtarmaya mı çalışacaksınız yoksa asil bir içki partisi mi vereceksiniz?

Hikaye ilerledikçe yeni oynanabilir karakterler keşfedeceksiniz. Her birinin benzersiz becerileri, bir hikayesi, kendi evleri ve gardıropları var. Hepsini aynı anda veya ayrı ayrı oynayabilirsiniz.

Bölgeyi terk etme girişimlerinin tamamen tecrit edilmesine ve sıkı şekilde bastırılmasına rağmen, Kasaba varlığını sürdürdü.

Kasaba daha önce hiç olmadığı gibi yaşıyor! Yeni yaşam koşullarında sosyal hayata kendinizi bırakın! Çeteler ve Hükümet, aktivistler ve eksantrikler, vatandaşlar ve lümpen ile etkileşim kurun. Sizi Kasabanın ve sakinlerinin tarihiyle tanıştıracak düzinelerce hikaye ve görev var.

Ancak, istediğinizi yapma hakkına sahipsiniz. Yeni arkadaşlar edinin, terk edilmiş Yeraltı Mezarlarını keşfedin, hamama gidin ya da sadece yürüyüşe çıkın. Burada herkes beğenisine göre bir şeyler bulacak!

Sistem Gereksinimleri

Windows
macOS
SteamOS + Linux

Sayfa başına git