Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager İndir Yükle

Legend of Keepers: Career of a Dungeon Manager İndir Yükle
18 Mayıs 2021 tarihinde eklendi, 10 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Zindan Yönetimi oyunlarıyla Rogue benzeri oyunların bu özgün birleşiminde, Zindancıbaşı olarak kariyerini yönet!

Özellikler:

  • Zindancılık A.Ş.’ye katılarak kurumsal yapıda yüksel
  • Sözde "kahramanları" un ufak edip şirketin hazinelerini koru
  • İşe canavar al, çalışanlarını ve tuzak stokunu yönet
  • Grevlerle ve diğer eğlenceli olaylarla uğraş

Hem Roguelite Hem Strateji

Her oynayışın farklı olacak ama önceki oyunlarda kazandığın Zindancıbaşı bonuslarını kaybetmeyeceksin. Dediğimiz gibi, oyunumuz Rogue benzeri oyunlarla zindan yönetimi oyunlarının bir karışımı. Peki bunu yapmayı nasıl başardık? Sayısız test uygulayıp yönetim ve zindanda gezme aşamaları arasında kusursuz bir denge kurarak!

Zindan Aşaması

Önce, maceracı grubuna karşı yapacağın savunmayı planlamalısın. Niteliklerini ve dirençlerini incele, sonra onları yenmek için en uygun tuzakları ve canavarları yerleştir! Zindanının hazır olduğunu düşündüğünde bırak başlasınlar!

Sonra, kahramanların can verişini seyret! Oyunumuz tersine bir zindan gezme oyunu: Kahramanlar senin zindanında gezip senin kurduğun tuzakları tetikleyecek. Bir maceracı grubu zindanında senin yerleştirdiğin bir canavar grubuyla karşılaşınca, sıra tabanlı bir savaş başlayacak!

İlham aldığımız oyunlar/seriler:

HeroQuest (Kutu oyunu), Naheulbeuk (Fransız sesli dizisi), Kaamelott (en iyi Fransız dizisi), Monty Python (İngilizce seri)

Video oyunları: Darkest Dungeon, Slay the Spire, Dungeon Keeper, Final Fantasy, Divinity, For the King, Chroma Squad, Battle Brothers, West of Loathing ve daha niceleri…

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git