Epic Arena İndir Yükle

Epic Arena İndir Yükle
2 Aralık 2021 tarihinde eklendi, 4 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Epic Arena, ücretsiz, hareketli dövüş oyunu gibi oynanan sıra tabanlı bir 3B masaüstü oyunudur. Birimlerinizi konuşlandırın, özel nesnelerle güçlendirin ve destansı iki oyunculu karşılaşmalarda rakibinizi alt edin. Hemen arenaya katılın!

Epic Arena’nın 3B grafikleri ve kemik çatırdatan ses efektleri duyularınızı mest edecek. Taktiksel oynanış aklınıza meydan okuyup zekanızı sınayacak. Heyecan verici, platformlar arası Baskın Kipi karşılaşmalarıyla diğer oyuncularla çarpışmaya girin ya da eşzamanlı olmayan Düello Kipi ile aynı anda birden fazla karşılaşma yapın.

Epic Arena öğrenmesi kolay ama ustalaşması zor bir oyundur. Dakikalar içinde oynamaya başlayın! Taktiksel gücünüzü geliştirmek için tek kişilik bulmaca Görevleri deneyin ve kazanan stratejileri öğrenin. Arkadaşlarınıza meydan okuyarak stratejilerinizi keskinleştirin veya oyundaki en iyi oyuncuların arasında üst sıralara yükselmek için sıralamalı karşılaşmalara katılın!

Her yerde, her zaman, istediğiniz cihazda oynayın. Epic Arena gerçek bir platformlar arası deneyim yaşamanızı sağlar.

Epic Arena ücretsizdir. Stratejilerinizde ustalaşmak için ek takımların kilidini açın veya satın alın. Güç Kartları kazanın ve rakiplerinize karşı kartların özel taktiklerini kullanın. Öyle ya da böyle eğlenceli zamanlar geçireceğiniz kesin!

Ana özellikler:

  • Ücretsiz Oynanan, sıra tabanlı 3B stratejik masaüstü oyunu.
  • Arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı Çekişmeli Oynanış.
  • 3 Takım: Kaos Ordusu, Düzen Kardeşliği ve Tortuga Körfezi Korsanları ve her birine eşlik eden eşsiz birimler, büyüler ve takıma özgü özellikler.
  • 2 oyun kipi: Düello Kipi (eşzamanlı olmayan oynanış) ve Baskın Kipi (zaman sınırlı sıralı eşzamanlı oynanış).
  • Duruma göre kullanılan Güç Kartları dizisi, sınırsız taktiksel seçenekler sağlar.
  • Platformlar arası oynanış: Her cihazla, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git