Dark Fracture: Prologue İndir Yükle

Dark Fracture: Prologue İndir Yükle
7 Haziran 2021 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Dark Fracture: Başlangıç, birinci bakış açısına sahip bağımsız bir psikolojik korku oyununun ilk bölümüdür.

Oyunun başından sonuna kadar oyuncular ana karakterin içinde kaos ile yüzleşecek, gerçek hayat ile hayal dünyası arasındaki duvarlar çökerken etraflarındaki dünyanın değiştiğine şahit olacaklar.

HIKAYE

Dark Fracture: Başlangıç 90’ların sonunda, Amerika’nın kırsal alanlarındaki tenha bir ormanlık alanda geçiyor. Geçmişi kendisine acı veren ve huzuru sadece gününü kolaylaştıran ilaçlarda bulan Edward’ın kontrolünü ele alıyorsunuz. Edward, ıssızlığın ortasında yaşadığı için nükseden kişisel problemleri ile zor bela baş eden biridir. Her işe gününe bir görev bilinci ve mutluymuş gibi davranarak uyanır. Günlük rutini Edward’ın sırtını dayadığı tek destek gibi dursa da derinlerde bir yerde felaketler yavaş yavaş kaynamaktadır…

Bir gece, insanın içini ürperten gece mesaisinde çalışırken meydana gelen bir dizi rahatsız edici hadiseler Edward’ı gerçek hayat üzerindeki kontrolünden hiç olmadığı kadar uzaklaştırır. Dünyasının yapısı çözülüp bükülürken, son birkaç yıl ona yuva olan evi ayaklarının altından çekiliyormuş gibi gözükür Edward’ın gözüne. Kaderin acımasız eli onu bir kez daha evini karanlıklara boğabilecek bir tehdit olan felakete doğru iteklemektedir.

Zihni ona oyun mu oynuyordu yoksa gerçekten karanlıklar içinden çıkagelen bir pençe Edward’ı ayaklarından sürükleyip onu derinlere çekmekle mi tehdit ediyordu? Bu meseleyi çözme konusunda sana güveniyoruz. Yapacağın seçimler bu korkunç hikayeyi şekillendirecek. H.R. Giger gibi yazarların ellerinden çıkan eserlerden esinlenerek oluşturulan korkunun egemen olduğu bir dünya ile ceset inceleme tesisinden çıkagelen acımasız bir dünyanın arasında mahsur durumdasın. Dark Fracture’ın bu iki katlı kabusunda hayatta kalmaya çalış!

Verdiğin kararların sonuçları oyunun son sürümünde belli olacak!

ÖZELLİKLERİ

💀 Fotorealist Grafikler: Ceset inceleme tesisinin zengin ve kapsamlı mekanları ile H.R. Giger ve Beksinski gibi yazarlardan esinlenerek oluşturulan korku dolu evrenleri keşfet.

💀 Envanter Sistemi: İlerlemene yardımcı olması için önemli eşyaları bul ve envanterin aracılığıyla onları kullan.

💀 Fiziksel Nesneler: Oyun içinde toplanabilen ve taşınabilen nesneler sayesinde bulmacaları çöz.

💀 Akıl Sağlığı Barı: Hayatta kalmanın ana faktörü akıl sağlığın. Oyun boyunca karışılacağın paranormal olaylar seni ilerlemen alıkoymaya çalışacak. Akıl sağlığınızı korumak sizin elinizde!

💀 Kısıtlı Işık Kaynakları: Çevreyi keşfederken yönünüzü belirlemek için kısıtlı bir ışık kaynağınız olacak. Kaynaklarınız tükenebileceğini unutmayın. Işığı akıllıca kullanın.

💀 İki Elinizi Birden Kullanın: Aynı anda iki eşyayı tutup kullanmak durumsal problemleri çözmek için sizlere araçların kullanımı konusunda stratejiler geliştirme şansı sunacak.

💀 Yordamsal Oluşturulmuş Olaylar: Her bir bölüm yeniden başlatıldığında rastgele şekilde konuşlandırılmış nesnelere ek olarak paranormal olay sekansları da farklı şekillerde karşınıza çıkacak.

💀 Karar Verme Sizin Elinizde: Oyunda vereceğiniz kararlar hem olay örgüsüne hem de hikayenin finaline etki edecek. Sisteme boyun mu eğeceksiniz yoksa karşı mı çıkacaksınız? Akıllıca bir seçim yapın!

UYARI: Bu oyun, bazı oyuncuların rahatsız edici bulabileceği küfürlü konuşmalar ve dehşet verici içeriklere sahiptir.
Bazı sahneler fotosentetik epilepsi sorunları olan insanlarda nöbetlere yol açabilir.
YETİŞKİN OYUNCULARA YÖNELİKTİR.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel® Core i3 muadili veya daha yükseği
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 560 veya AMD® Radeon R7 250X
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows® 7, 8, 10
  • İşlemci: Intel® Core i7-4770k muadili veya daha yükseği
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce GTX 1050 veya AMD® Radeon 520
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git