Children of Sorrow Serisi İndir Yükle

Children of Sorrow Serisi İndir Yükle
15 Aralık 2021 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

“Tekrar ve tekrar… asla sona ermeyecek.”

Ön Bilgi

The Sorrowvirus, çocukluğundan beri türlü hastalık ve kanserlerle boğuşan Wyatt Heyll isimli genç bir adamın hikayesi. Ölümün kıyısında, ebeveynleri tarafından kendisine, ruhu ölüm sonrası muhafaza eden ve ahirete göçmesine engel olan doğaüstü bir madde verilir: Kedervirüs.
Bu durumda ruh, ölen kişinin iyileşip tekrar hayata dönebildiği Araf’a düşer. Ancak Wyatt her geri döndüğünde kanser ve hastalıklarına öncekinden daha hızlı bir şekilde yakalanır. Ebeveynleri; Wyatt’ı kesin olarak tedavi edebileceklerine inandıkları, Araf’ta bulunan organik partikülleri araştırırken Wyatt’ın da tekrar ve tekrar ölüp geri gelmesine izin verir.

Oynanış

Pek çok kez ölümü tadan Wyatt, artık her şeyi bırakmak istiyor. Hem zihni hem de ruhu parçalanmış durumda. Görevin, Wyatt’ı bitmek bilmeyen ıstırabından kurtarmak. Oyunda dört farklı son bulunsa da yalnızca bir tanesi asıl son. Wyatt’ın kendini özgür kılmasına yardımcı olacak mısın?
The Sorrowvirus: A Faceless Short Story, Hikayeli bir Birinci Şahıs, Macera oyunu. Tek oturuşta oynanmak üzere tasarlandı ve her bir sona ulaşmak yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika sürüyor. Oyunda kayıt noktaları bulunmamakta. Ancak oyunu kaç kere bitirdiğiniz takip edilecek ki bu, siz diğer sonları keşfederken oyundaki konuşmaları, çevreyi ve oyunun zorluğunu değiştirecek. Oyunu bütünüyle deneyimleyebilmek için dört aşamanın da oynanması gerekiyor! Aşamalar arasında mola verebilirsiniz çünkü oyun hangi aşamaya kadar geldiğinizi hatırlayacak.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-6600k / AMD Ryzen™ 5 1500X
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD RX 570 or better
  • İlave Notlar: Please help us to provide a more accurate minimum system requirements by sharing your specs in the Community Hub.
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git