CHANGE: Evsiz Biri Olarak Hayatta Kalma Deneyimi İndir Yükle

CHANGE: Evsiz Biri Olarak Hayatta Kalma Deneyimi İndir Yükle
9 Mayıs 2021 tarihinde eklendi, 13 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

CHANGE[b], dilencilik benzeri unsurlarla rastgele oluşturulmuş bir şehirde geçen ve evsiz kalarak hayatta kalmaya çalışacağınız duygusal bir deneyimdir. Karakterinizi geliştirmek ve yeni bir hayata kavuşmak için etrafı araştırın, hayatta kalmaya çalışın, avantajlar kazanın, bazı eşyalar bulun ve merhametli davranılmayı hissedin.

Delve Interactive’in bu oyundan elde ettiği kazancın %20’si, evsizlik sorununa odaklanan yardım derneklerine bağışlanacaktır.

"Bu, dünyada artan duyarsızlığa karşı bir nefret mektubudur. Birkaç yıl önce, geliştirme ekibinin bazı üyelerinin neredeyse evsiz kalması, bu durumdaki unutulmuş ve savunmasız kişilerin sesi olacak bir şey yaratmak için bize ilham verdi. Konuyu çok ciddiye alıyor ve böyle betimliyoruz.

Neredeyse 5 yıllık araştırma ve sıkı çalışma, 100’lerce güncelleme ve fanlarımızın desteğiyle, size hayatta kalma ve yalnızlık öykümüzü sunuyoruz."


  • Her birinin farklı bir hikayesi ve rahatsızlığı olan 5 farklı karakter arasından seçim yapın ve kendi hikayenizi oluşturmaya başlayın.
  • Dostlar edinin ve merhametli davranılmayı hissedin. Diğer evsizler ve polis de dahil olmak üzere çeşitli karakterler arasında saygınlık kazanın ve hatta dostluklar kurun
  • Yiyecek, hayatta kalma araçları, kıyafetler ve daha fazlasıyla envanterinizi oluşturun… ve oyunda ilerledikçe bir sonraki oyununuz için yeni öğelerin kilidini açın

  • Yeni alanlar ve binalar keşfederken; karakollarda, parklarda veya barınaklarda bir gece geçirin, barlarda zaman öldürün, kliniği ziyaret edin, kütüphanede ders çalışın, hurdayı geri dönüştürün ve daha fazlasını yapın
  • Geliştiriciler tarafından tam anlamıyla araştırılan ve ortaya çıkan gerçeklerle, evsizlerin yaşamları ve hayatta kalmak için yaşadıkları her şey hakkında bilgi edinin.
  • Muhteşem bir şekilde bestelenen, duygusal bir müzik deneyimi yaşayın

Hayatta kalmaya ve evsizlikten kurtulmaya çalışırken açlığınızı; hijyeninizi, mutluluğunuzu, suç seviyenizi, sokaktaki saygınlığınızı, ders çalışma seviyenizi ve diğer istatistiklerinizi yönetin. Ama bir günde ne kadar şey yapabilirsiniz ki… ne yapacaksınız?

Başkalarının yardımseverliğine güvenerek, günü dilenerek mi geçireceksiniz?

Gece barınacak bir yer bulabilecek misiniz?

Belki de etrafta dolaşıp durduğunuz için polis sizi o bölgeden gönderdi. Barınak bulamayınca geceyi sokakta geçiriyorsunuz ve bir köpek buluyorsunuz. Sahipsiz bir köpek mi? Dostunuz olabilir mi? Tüm eylemleriniz mutluluğunuzu bir şekilde etkiler ve istatistiklerinizi buna göre yönetmek size bağlıdır. İçkiye yönelebilirsiniz ama o zaman da bağımlılık riskine girebilirsiniz. Şanslı bir olay olmasını bekleyebilir veya hayatta kalmak için biraz ilerleme kaydedebilirsiniz.

Ama seçmeniz gerekecek. Tehlikeli gece sokaklarında kötü bir olay meydana gelirse her şey bitebilir. Özellikle de kışın.

Her oyun farklıdır ve her yeni oyun CHANGE’i daha fazla keşfetmenizi sağlar

Evsiz kalsaydınız… ne yapardınız?

PLANS

"Bu proje ile amacımız, evsizlik için bağış toplamanın yanı sıra bu konuda farkındalık yaratmaktır. Bu proje için çok kapsamlı araştırma yaptık ve isteğimiz evsizlik gerçekliğini betimlemeye çalışmakla birlikte, bu bir oyun olduğu için sokaklarda kalmanın getirdiği bazı durumlar yansıtılmamıştır.

Şimdiye kadar CRISIS, The Clocktower Sanctuary ve Shelter hayır kurumları için 7000£ ‘dan fazla bağış topladık.

Oyunu, ekibimizle ele almak ve tartışmak için topluluk bölümünde bize katılın! Sizi her zaman dinliyoruz ve geri bildiriminizi bekliyoruz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git