Zool Redimensioned İndir Yükle

Zool Redimensioned İndir Yükle
19 Ağustos 2021 tarihinde eklendi, 11 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Nth Boyutun Ninja’sı geri döndü!

İlk olarak 1992’de Gremlin Graphics tarafından Amiga için piyasaya sürülen ve eleştirmenlerden pozitif yorumlar alan ikonik oyun maskotu Zool, Zool Redimensioned ile geri dönüyor!

Klasik aksiyon platform macerasının bu yepyeni tasarımı, modern oyuncular için baştan aşağı yeniden oluşturuldu. Zool’un sekiz uzaylı dünyasında zıplamasına, dönmesine ve ateş etmesine, tehditkâr bölüm sonu canavarlarını alt etmesine ve evreni Krool’un hain etkisinden kurtarmasına yardım edin.

Zool’un eski tarz platform aksiyon öğeleri, en dişli oyunculara bile meydan okurken modern geliştirmeler oyunu 21. yüzyıla taşıyor. Kendi hızlı koşu süresi rekorlarınızı kırın, her seviyede saklı sırları keşfedin ya da zamanda geriye gidip orijinal klasik oyunu oynayın. Her şeyin başlangıcı ninja efsanesini yeniden yaşayın!

Özellikler

  • Hepsi olası en iyi deneyimi sunmak için geliştirilmiş 28’den fazla retro platform mücadelesi
  • İki ana oyun modu arasından seçiminizi yapın: Daha erişilebilir modern bir deneyim için Redimensioned modu veya gerçek anlamıyla zorlu bir mücadele deneyimlemek için Ultimate Ninja modu
  • Tamamen yeniden tasarlanmış yedi bölüm sonu dövüşünde boyutun en tehlikeli yaratıklarıyla karşılaşın
  • Kilidini açabileceğiniz 25’ten fazla başarı ile maceranız boyunca yeni sırları, zorlukları ve ekstraları keşfedin
  • Seviye seçme ekranı, kontrol noktaları, erişilebilirlik seçenekleri ve daha fazlasını içeren gelişmiş oyun deneyimi seçenekleri
  • Gerçekten özgün bir retro macera için orijinal Mega Drive versiyonunu oynayın

Sumo Digital Academy

Zool Redimensioned, oyun endüstrisine yeni yollar açmaya odaklanan bir yetenek geliştirme programı olan Sumo Digital Academy tarafından baştan sona yeniden oluşturuldu. 1992 tarihli orijinal oyunun Gremlin Graphics geliştiricilerinin rehberliğinde, Zool’u bir kült klasik yapan ruhu korurken, son 29 yılın fantastik platform oyunlarından sevdiğimiz mekanikleri ekledik. Ortaya, zaman ve mekanın ötesine geçen bir oyun olarak Zool Redimensioned çıktı. Bu klasik retro macerayı kaçırmayın!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git