Zeus vs Monsters – Math Game for kids İndir Yükle

Zeus vs Monsters – Math Game for kids İndir Yükle
7 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Monsters vs Zeus karışık matematiksel işlemler ile çocuklar için bir matematik oyunudur – toplama, çıkarma, çarpma ve bölme. 50 seviyeleri ve yenmek için 10 patronları ile, bu gerçek bir matematik macera. Pratik matematik ve Yunan mitolojisi hakkında bilgi – Monsters vs Zeus’u oynarlar.

– Ebeveynler ve öğretmenler için eğitim aracı
– 0’dan 1000 Toplama, Çıkarma, Çarpma Bölümü ve
– Yunan Mitolojisi Öğrenme
– Oynaması kolay
– Eğitim ve eğlence Teminatlar
– Eğitimciler tarafından tasarlanan

MAT SORUNLARI VE YUNAN MITOLOJISI 50 SEVIYELERI – BİR İKİ OYUNLARI

50 seviyeleri ve yenmek için 10 patronları ile, bu gerçek bir matematik macera. Oyun karakterleri, Zeus ve Athena ve mitolojik yaratıklar Yunan tanrıları include / gibi Titan, Devler, Minotor, Kerberos, Medusa, Tifon, Kimera, Satir ve Hades olarak canavarlar.

OKUR NOTU: Bu, birden fazla hedefli çocuklar için kul eğitsel oyunlardan biridir:
– Matematik uygulamanınsüresini artırmak algı becerilerini geliştirin ve daha uzun süre için odaklanmış kalmak için yeteneklerini güçlendirmek.
– Matematik hakkıjnda çocuk algısını değiştirmek için – matematik sıkıcı ve zor değildir . Matematik eğlencelidir !
– Bu Yunan mitolojisindeki karakterler tanıttı ve onlar hakkında temel bilgileri içerdiği için bu yana, 1., 3. ve 5. sınıflar için oyunlar ile birlikte konabilir , ancak Yunan tanrıları ve mitolojik yaratıklar hakkında bilgilerini yenilemek istiyen herkes içindir.

ÖZELLİKLERİ
– Oyunu oynamak hızlı tempolu ve çok dinamiktir. Eğer hayatta kalmak istiyorsanız hızlı olmalısınızdır . Bunu içinde bir kez olursanız son derece alışkanlık yapan oyun , siz dışarı çıkamazsınız. Kontroller basit, kullanımı kolay ve son derece duyarlı.
– Numaraları ile Canavar matematik flaş kartlar ekranın altından dışarı çıkar ve düşünmek için doğru cevaba tıklamak için çok az zaman bırakır .
-Canlı grafik tasarım ve çarpıcı görseller sayesinde , bu eğlenceli matematik oyunu oynarken zevk daha büyük olur .
– Çocuklar için eğitici oyunlar gibi , bu erkek ve kızlar için iki farklı kahramanlar: Zeus ya da Athena , Yunan tanrılar ve yunan tanrıçalarından en büyük birisiyle onların beyin eğitim olabilir.
-Oyun 15 farklı dilde sınırlandırılmış. Oyunun zorluğu kolay, normal ve zor ayarlanabilir .
– Her beşinci düzeyde geçmesi için öldürmek gerekir efsanevi yaratıkları vardır . Canavar ikonuna tıklayarak, bu matematik oyununda yaratık hakkında temel bilgileri almanızı sağlayan bir metni görebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git