World of Darkness Official Serisi İndir Yükle

World of Darkness Official Serisi İndir Yükle
25 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Nasıl Bir Canavar Olacaksın?

World of Darkness’a adım at ve vampir topluluğu içinde yüksel. Tehlikeli ve bir o kadar da cezbedici karakterler ve gruplarla dolu bir kent olan Seattle’da bambaşka bir deneyim yaşa. Artık kült haline gelmiş klasiğin devamı olan bu içerikte yaptığın seçimler, hayata geçirdiğin planlar ve çevirdiğin entrikalarla güç dengesini değiştirebilirsin.

Nasıl Bir Canavar Olacaksın?

Dilersen gaddar ve amansız, dilersen ince ruhlu ve baştan çıkarıcı olabilirsin. Vampir topluluğunda yükselmek için cezbetme, kurnazlık, dehşete düşürme ve yoldan çıkarma gibi becerilerini kullan. 

Seattle’ın Karanlık Kalbine Gir

Seattle’ı yönetenler hep vampirler olmuştur; World of Darkness’ta orijinaline sadık kalınarak yeniden canlandırılan konumlarda kurbanlarını avla.

Bıçak Sırtında İttifaklar Kur

Seattle’ın kan ticaretini ele geçirme savaşında rakip vampir grupları içinde tarafını seç. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran

Hikayeyi Yaşa

Orijinal Bloodlines’a imzasını atmış yaratıcı zihin tarafından yazılan bu içerikte, yaptığın seçimlere tepki veren ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantezini doya doya yaşa.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git