Wild West Saga: Idle Tycoon Clicker İndir Yükle

Wild West Saga: Idle Tycoon Clicker İndir Yükle
14 Nisan 2019 tarihinde eklendi, 112 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Muhteşem Vahşi Batı’da yuvarlanan kuru çalılardan başka ne olabilir? Bize sorarsanız para, çok para!
Her zaman hayalini kurduğunuz milyar dolarlık bir girişimci olma ve Vahşi Batı ekonomisinde ustalaşma şansınız burada yatıyor!!

Her bölgede kendine özgü kârlı, yükseltilebilir, sayısı 20’yi aşan iş alanı bulunmakta. Bir Salon açın, Ödül Avcılığı yapın veya bir Banker olun… Vahşi Batı’da herkese yer var!

Bir yanda kendi işinizle ilgilenirken, diğer yanda kötü nam salmış kanun kaçaklarını işe alın, sizin için çalıştırın. Ancak dikkat edin, kanun kaçaklarını yönetmek kolay değil! İşinizde kime güveneceğinize dikkat etmelisiniz.


İşinizin üretkenliğini artırmak için etkili Patent Kartları’nı toplayın! Patent kategorileri şöyledir: En çok bulunandan en az bulunana göre Normal, Özel, Benzersiz ve Usta.

Kazancınızı hemen ikiye katlamak için Lulu Adloader’a tıklayın, Loot Bag’i yakalayın ve Piano’yu çalın! Süre artırma değişiklik gösterdiğinden kullanmak istediğinizde iyi bir strateji yapın!

Vahşi Batı’da ilerledikçe yeni Bölgeleri ve Öncü Kasabaları keşfedin! Haritamızı kullanarak 100’den fazla Kasabayı ziyaret edebilirsiniz ve her birindeki Tüm İşlerin Bonus Görevlerini tamamlayabilirsiniz.

Kendi Aile’nizi kurun ve Skor Tahtası’nda birinciliğe oynayın! Gelişip gelir elde etmek için size özel Aile Kimliği’nizi arkadaşlarınıza verin! Unutmayın! Vahşi Batı’ya giden her çocuk size 20 Altın Para kazandırır!

Steam Başarılarını Tamamlayın ve 70’ten fazla Ödül Kazanın!

Siz istediniz ve biz yaptık! Gösterdiğiniz ilerlemeyi her zaman yanınızda taşıyın ve istediğiniz zaman istediğiniz yerde oynayın. iOS, Android, Amazon, Facebook, Kongregate ve Steam’i destekler! Çok iyi, değil mi?

Öyleyse neyi bekliyorsunuz?!

Hadi, boş zamanlarınızda devasa gelir elde etme isteğinizi karşılayacak olan Wild West Saga oynayarak rütbeleri tırmanın ve oyundaki en zengin Girişimci olun!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git