VR Zeppelin Airship Trips: Flying hotel experiences in VR İndir Yükle

VR Zeppelin Airship Trips: Flying hotel experiences in VR İndir Yükle
3 Mart 2021 tarihinde eklendi, 10 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Bu birleşik fotoğrafta, USS Los Angeles nükleer denizaltısı Empire State Binası’nın (Keith de Lellis Gallery LLC) çatısına demirlemiş durumda. 
Bu oyun, oyuncuların zamanda ve uzayda seyahat etmelerine, 100 yıllık bir zeplin taşımalarına ve 1920’lerde Amerika Birleşik Devletleri’nin batı topraklarında, Orta Amerika harabelerinde ve Avrupa tarlalarında uçmalarına izin veriyor.
Bu tür bir deneyim artık gerçekte mevcut değil. Ancak altın yılların anısını temsil ediyor, bu yüzden onu yeniden üretmek için modern VR teknolojisini kullanmalıyız.
Zeplin zaten soğuk sarayda olmasına rağmen "yarının uçan aracı" olarak da muhteşem yıllar geçirdi.
1929’un ikinci yarısında, New York Eyaleti’nin eski valisi ve Empire State Binası hazırlık ekibinin lideri Alfred Smith, bu görkemli gökdelenin orijinal 1050 fit (yaklaşık 1050 fit) yükseltileceğini duyurdu. 320 metrelik tasarım yüksekliği tamamlandığında 1250 fit’e (381 metre) çıkarılacaktır.
Ek 200 fitlik (yaklaşık 61 metre) zeplin demirlemesi için ayrılması bekleniyor. Empire State Binası’nın en üst katına bir rıhtım inşa edildikten sonra, "Zeplin Kontu" [1] ile karşılaştırılabilir bir uzay aracının yolcuları doğrudan Manhattan şehir merkezine taşıyabilmesi bekleniyor – park edilmiş uzay aracı "rüzgarla uçuyor", yolcuların seyahat edebilmesi bekleniyor. Sıçrama tahtasını teknede alın ve aşağıdaki caddeye yürüyün. Hava gemileri, ilk manevra kabiliyetine sahip ve sürülebilir insanlı uçaklar olan "hava uçaklarından daha hafiftir" ve ticari havacılığın geleceği olarak kabul edildi. Smith, bu gün geldiğinde New York City’deki yepyeni binasının güç kulesi olacağından emin olmak istedi. 

[Sol] Empire State Binasının uzunlamasına bölümünün hayali bir çizimi: Zeplin demirlemek için kullanılan direk tüm bina boyunca ilerliyor ve gökyüzünü deliyor. [Sağda] 1931’de, "Columbia" zeplin, Empire State Binası’nın direğinin üzerinden uçtu.
Sadece Manhattan silüetine bir bakın ve Empire State Binası’nın, Zeppelin tonajlı bir zeplin demirlemesi için yeterli olan 1,250 fit yükseklikte Beşinci Cadde’nin üzerinde yükseldiğini görebilirsiniz; ancak, çatıda hiçbir zeplin görünmüyor. 1929’dan kısa bir süre sonra, hava gemileri ve benzeri uçaklar kısa süre sonra gözden düştü ve artık hava yolcu taşımacılığının tercih edilen aracı değildi, bunun yerine bugün gördüğümüz balon hava gemileri gibi spor etkinliği kaydı ve reklamı için kullanıldı.
Bu düşüş kısmen "Hindenburg trajedisi" de dahil olmak üzere art arda meydana gelen kazalardan kaynaklandı: 75 yıl önce, zeplin New Jersey üzerinde bir ateş topuna dönüştü. [2] Bununla birlikte, daha da önemlisi, uzay aracının [3] hızlı nişleşmesi, esasen zeplin tarafından kullanılan gaz halindeki dolgunun (※ burada değiştirildi) ya çok tehlikeli ya da çok nadir olmasından kaynaklanmaktadır: hidrojen yeterli ama tehlikelidir; helyum Gaz, güvenli ama nadir. Sonunda, bu tür yakıt, modern uçak-petroldeki coşkulu şeye kaybetti.
Uçmak nihayetinde yüzmekten daha iyidir. 

1933’te USS Macon zeplin New York üzerinden uçtu. Macon, 1935 fırtınasında Pasifik Okyanusu’na düşen bir Zeplin zeplinidir.
Uçaklar şimdi ilgi odağı ve dünya için hava gemilerinin de benzer bir ihtişama sahip olduğunu unutması kolaydır. Teknoloji Darwinci evrimsel bir oyunsa, zeplin ve türü uzun süredir çok ileride olmuştur. Empire State Binası, 1930’larda, tuğla tuğla ve adım adım inşa edildiğinde, insanlar bekliyor ve büyülenmişlerdi, gelecekte gökyüzünde oynayabilir, içebilir, dans edebilir ve dinlenebilirlerdi.
Bunu söyledikten sonra, zeplin geçmişine bir göz atalım – bu, Berlin hava gemisini ve benzer uçağını hizalamanın mükemmel bir özeti, cömert bir ilahidir ve geleceğin umudu zeplin üzerine yerleştirildiği dönemi yeniden yaratmaktadır. Temsil edilen şeyler. 

Eski Amerikan dergisi "The American Magazine" in Mayıs 1930’daki içeriği
 
 
• Yarının Şehri:

Kasım 1935’te Popular Science dergisinde tasvir edilen "Yarının Şehri" nde hava gemileri insanların günlük uçan araçlarıdır.

Zeplin bir zamanlar gerçekten de insanlığın "Yarının Şehri" ne aitti. Bu sadece zeplin egemenliği çağını, kısa ömürlü ihtişamı yeniden üretmekle kalmaz, aynı zamanda tarihin büyük olasılığını yeniden hatırlamamıza da izin verir. İnsan toplumunun ilerlemesini destekleyen teknolojinin hem kesinliği hem de belirsizliği vardır. Deneriz, varsayarız, başarısız oluruz, başarılı oluruz; sonra daha fazla deney yapacağız. İster zeplin önündeki sıcak hava balonu, ister bir süredir büyüleyici olan yusufçuk kanatlı kanatlı uçak olsun, onlar gibi hava gemileri de geleceğe yönelik insan beklentilerini taşıdı. Bu gelecek bir hayal olabilirdi ve bir zamanlar başarısızlıktı. Ancak hayallerde durmayacak ve son zaferi, tıpkı insanların durdurulamaz uçan ayak sesleri gibi kazanacaktır. 
Ne için bekliyorsun? Sadece bir hamburgerin fiyatını alıyor ve bu harika sürükleyici anıyı oyuncuya iade edeceğiz. 

İçerik notları:
[1]
Alman LZ 127 "Graf Zeppelin" (Graf Zeppelin) zeplinini ifade eder. Graf Zeppelin tarihin en başarılı zeplinidir. Kuzey Amerika ile Güney Amerika arasında düzenli uçuşlardan sorumluydu; 1929’da küresel bir tura çıktı ve 1931’de uçtu. Kuzey Kutbu’na 1940’ta söküldü. Ayrıca, "Zeppelin" (Zeppelin), bir veya bir dizi sert hava gemisi için genel bir terimdir. Ünlü Alman hava gemisi tasarımcısı Ferdinand Graf von Zeppelin (Earl Ferdinand Graf von Zeppelin) tarafından 20 yılında geliştirilmiştir. Yüzyılın başında selefleri temel alınarak geliştirildi. Bu hava gemileri serisinin başarısı nedeniyle, "Zeplin" o sırada bu hava gemisi sınıfının tamamına atıfta bulunmak için de kullanıldı.
[2]
Hindenburg felaketi: LZ 127 "Hindenburg", 1934 yılında Almanya tarafından inşa edilen bir Zeppelin sert hava gemisidir. Aynı zamanda dünyanın en büyük hava gemisiydi ve geminin tamamı 70’den fazla yolcuyu barındırabilirdi. Yürümek için gezinti yerleri ve kanepeler var. Hindenburg ayrıca, Üçüncü Reich’ın sözde yenilmezliğini ve teknolojinin gücünü göstermek için Nazi siyasi propagandasının bir aracıydı. Ticari bir zeplin olarak, Hindenburg 1936’da Atlantik çevresinde 17 uçuş yaptı. 6 Mayıs 1937’de Atlantik üzerinden geçen bir uçuş sırasında Hindenburg New Jersey’de patladı ve kazada 36 kişi öldü. O zamandan beri, Zeppelin sert hava gemisinin yolcu faaliyeti sona erdi. 

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium G4560 / AMD FX 8300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: NVIDIA High Definition Audio
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350 or higher
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: NVIDIA High Definition Audio
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git