VR Parallel World İndir Yükle

VR Parallel World İndir Yükle
22 Mart 2021 tarihinde eklendi, 9 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

En iyi hayatını mı yaşıyorsun? Hiç sonraki hayatı düşündün mü?
Sevgili kızınızla, seçtiğiniz herhangi bir uzay-zamanda başka bir dünyada hayatınızı yeniden yaratabileceğiniz bu oyuna katılın.
Krallığın gelmesini bekleyebilir … veya bu oyunu deneyebilirsiniz.
Bu bir VR Minecraft değil, siz de yaratabilirsiniz, ancak bu oyundaki her şey ve her kişi çok gerçek ve hatta güzeldi. Sevdiğiniz herhangi bir uzay-zamanda kendiniz için yeni bir yaşam / dünya yaratacaksınız.
Bu bir VR Pornosu değil, vücutları kendiniz yapabilseniz de, seksi bayanlar, sevimli kızlar, onlardan biri bile olabilirsiniz, ancak ürettiğiniz yüzler çok gerçekti ve sizinle etkileşime girebilirler.
Bu bir VR Seyahati değil, ancak yüzlerce dünyayı uçurabilir ve gezebilirsiniz, ancak sahip olduğunuz sihirli güç sizi farklı kılar. Yaşlanma veya gençlik, soğuk kış veya altın sonbahar, güzellik veya solma, buzlanma veya erime konusunda ustalaşacaksınız.
Bu yüzden bu oyuna başka bir dünya diyoruz. Ahirette.
Oyunda, oyuncular yeni bir dünya başlatmak için herhangi bir dünya kartına tıklayabilirler. Örneğin, Jurassic Age , Pre-History , Early History , Medieval Age , Victorian , 19th Yüzyıl , 1920’ler , 1940’lar , 1980’ler , Modern , ve hatta Future World’de yaşamayı seçebilirsiniz.


Oyuncular daha sonra seçtikleri sahnelere çeşitli karakterler veya altyapılar yerleştirebilirler. Ek nesneleri yerleştirirken boyutu ve yönü kontrol edebilir veya tamamen yeniden oluşturabilirler. Diğer oyuncuların indirmesi ve kullanması için kreasyonlarını yüklemeyi de seçebilirler.
Alt sistemler / işlevler şunları içerir:
(1) Kendiniz için bir vücut seçin. Veya bir VR gövdesi olmadan da oynayabilirsiniz.

Kendinizi göreceksiniz. Ve ana panelden bir ayna açabilirsiniz.

(2) Serbestçe uçun ve binlerce dünyanın üzerinden uçun.


(3) Bu dünyayı inşa edin. İnşaat modu : Oda ölçeğinde VR için özel olarak optimize edilmiş bir bina sistemini daha önce hiç görülmemiş bir şekilde deneyimleyin. Blokları yerleştirdikten sonra bile hareket ettirebilirsiniz.


(4) Büyü. Yaşlanma veya gençlik, soğuk kış veya altın sonbahar, güzellik veya solma, buzlanma veya erime konusunda ustalaşacaksınız.


(5) Yüzlerce karakter: Dünyanızı 800’den fazla farklı canlı karakterle dekore edebilirsiniz.

(6) Oyuncular, avatarlarının vücut özelliklerini özelleştirebilir ve kendi seçtikleri bir yüz oluşturmak için bilgisayarlarından bir fotoğraf yükleyebilir: Bu oyun, oyuncuların tek bir tıklama ile fotoğraflar aracılığıyla yüzler oluşturmasına olanak tanıdığından tüm simülasyon oyunları arasında benzersizdir. Bu oyunda kullanılan AI teknolojisi, oyuncular tarafından yüklenen fotoğrafın tam kopyasını sağlar.

Not: Yüklenen fotoğraf, yukarıdaki / aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi, oyuncuların avatarlarına hemen yansıtılacaktır.

Oynatıcı tarafından özelleştirilen tüm kafa tasarımları, bir VR 3D menüsünde saklanacaktır. Oyuncular, kolay erişim için bu menüden herhangi bir başlığı kız avatarlarına sürükleyebilirler.

(7) Sanal arkadaşlarınızı / sevgililerinizi kendin yap: Vücut şekli, Giysiler, Tasarım Eylemleri / Animasyonlar

Oyuncular, avatarlarının vücut özelliklerini istedikleri gibi ayarlayabilirler. 3D menü, göğüs, bel ve kalça ölçümleri için çeşitli seçenekler sunar. Avatarlarının cilt tonunu, bacak-popo oranını ve son rötuşlar olarak saç stilini de seçebilirler.
Oyuncular avatarlarının hareketlerini seçebilirler. Oyun, oyuncuların kombinasyonları ayarlamaları için 200’den fazla günlük eylem ve 60 set dans eylemi içeren bir kütüphane sunuyor.
Oyuncular avatarları için kıyafet seçebilirler.
Oyuncular, aşağıdaki kapsamlı ve güçlü kontrol paneli aracılığıyla yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilirler.

(8) Vücut Ölçünüzü Kontrol Edin. Külotu bir sinek gibi keşfetmek ister misiniz?
Oyuncular mini bir kelebek veya belki bir dev olmayı seçebilirler.


(9) Bu yeni dünyada VR evcil hayvanınızı büyütün. Ayrıca onlara binebilirsiniz. Bir hayvanat bahçesinin yanı sıra çeşitli dinozorlar da dahil olmak üzere tarih öncesi yaratıklar bile oluşturabilirsiniz.

(10) 100’den fazla alet.
Burada hayallerinizi yaratabilirsiniz.

Yeni dünyada görüşmek üzere!

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium G4560 / AMD FX 8300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: NVIDIA High Definition Audio
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350 or higher
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: NVIDIA High Definition Audio
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git