VR Chinese Garden Tour (HD): Flying as a dragonfly İndir Yükle

VR Chinese Garden Tour (HD): Flying as a dragonfly İndir Yükle
15 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 4 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bu çok detaylı bahçeyi inşa etmem 8 ayımı aldı. Çok gerçekçi görünmesine rağmen bu bir video değil. Bu bahçenin tüm güzelliklerini hissederek istediğiniz yere özgürce uçabilirsiniz. Şok edici olan nilüfer gölünün üzerinden uçmanızı şiddetle tavsiye ederim.
Eski Çin bahçeleri, yaklaşık beş bin yıllık tarihte biriktirilmiş sanat hazineleridir. "İnsan tarafından yapılan, doğaya açık" estetik amacına ulaşmak için nihai ve en yüksek hedef olarak "insan ve doğanın birliği" nin manevi aleminin arayışını alır;
Sınırlı bir alanda sonsuz bir sanatsal anlayış yaratmak için resim, kaligrafi, şiir ve işçiliği mükemmel bir şekilde bütünleştirir. Oldukça zahmetli kapsamlı bir sanattır.
Bu VR oyunu sayesinde, eski Çin bahçelerini deneyimlemek ve ziyaret etmek için bir yusufçuka binmeyi veya bir yusufçuk olmayı seçebilirsiniz. Yolculuğunuzun tadını çıkarın.

Talimatlar:
1. Sol denetleyicideki Y / menü düğmesi menü içindir ve sağ denetleyicideki tetik düğmesi menüyü seçmek için kullanılır.
2. Sol kumandadaki tutma düğmesi, yusufçuğun görüntülenip görüntülenmeyeceğini seçmektir.
3. Sol denetleyicinin parmak çubuğu / dokunmatik paneli ileri geri hareketi kontrol eder ve sağ denetleyicinin parmak çubuğu / dokunmatik paneli yukarı ve aşağı, sola ve sağa hareketleri kontrol eder.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git