ViSP – Virtual Space Port İndir Yükle

ViSP – Virtual Space Port İndir Yükle
29 Eylül 2019 tarihinde eklendi, 43 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Visp’in en önemli özelliği sınırsız inşa edebilme mekaniğidir. Blokları bir bloktan öbürüne sürükleyerek kompleks, iç içe geçebilen devasa yapılar inşa edebilirsiniz!

Amacınız, uzay istasyonunuzu enerji kulelerine bağlayarak galaksideki diğer uzay istasyonlarını keşfetmek.
Bunu yapmak için; kaynaklarınızı iyi yönetip, küplerle çeşitli modeller oluşturarak uzay istasyonunuzu korumalısınız.


VR inşa oyunlarına yeni bir yaklaşım olan ViSP’in tüm mekanikleri oda içi VR deneyimine uygun hazırlanmıştır. Özünde sezgisel ve sade olan ViSP; oyuncu oyunda ilerledikçe, çok daha kompleks bir yapıya bürünür ve oyuncuya yaratıcı özgürlük tanır.
Estetik ve kompleks yapılar inşa ederek uzay istasyonunuzu kurun, sakin ve etkileyici atmosferde kendinizi kaybedin.
Öte yandan; her zaman kaynak sayacınıza göz kulak olurken, gelen tehditlere karşı savunmak için hızlı bir şekilde tepki vermeniz ve istasyonunuzu stratejik olarak oluşturmanız gerekiyor!


ViSP, Visper Games tarafından geliştirilmiştir. Visper Games, Berlin’de Oyun Tasarımı okuyan iki öğrenciden oluşmaktadır. İki sene evvel üniversitede olan bir oyun şovunda gösterilmek için yaratılmaya başlandı. Oyunu yaratmak bizim için çok ilginç bir deneyim oldu ve ilk ticari oyunumuzu çıkardığımız için çok mutluyuz!

Bize ulaşmaktan çekinmeyin, geri bildirimleriniz bizi çok mutlu eder ve her türlüsüne açığız. Mesajlarınıza geri dönmek ve herhangi bir problemi çözmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. 🙂

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git