Viktor Crysworth İndir Yükle

Viktor Crysworth İndir Yükle
20 Mayıs 2020 tarihinde eklendi, 4 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Dünya ve Armageddon… İki dünyanın da yegâne sahibi…

O; bütün dünyayı ele geçirip hakimiyetini almakta kullandığı yapay zekalara hükmeden “Kara Mühendis” lakaplı Viktor Crysworth. Almanya’da yeşermeye başlayan hayalleri, onun için geleceğe hükmedecek birer prototipti. Hakimiyeti tamamen ele geçirecek ve ardında tek bir canlılık belirtisi dahi bırakmayacaktı. İstediği tek şey, sözünün geçebileceği bir dizi insan topluluğuydu.

Aradığını, üniversiteden hocası olan fizik profesörü Dr. Ron Brown sayesinde buldu. Yarattığı kudretin ilk üretimleri, Sea Effect ekibinin kurucusu Dr. Ron Brown tarafından gerçekleştirildi. Dr. Ron Brown öncülüğündeki Sea Effect, Kuzey Antarktika’nın belirli alanlarına, Viktor’un yeni ürünü olup gerçek yıkım ve öldürme gücünü test etmek istediği “Fallstreak” adındaki yüksek gelişim robotlarını yerleştirdi. Test süreçlerinde, yerleştirilen bu robotlar ile etkileşime giren herkes saliseler içerisinde yok oluyordu.

Aşırı yüklenmiş bir teknoloji ile yaratılan yapay zekalar, büyük bir yıkıma yol açmak ve tüm dünyadaki teknoloji stokunu sıfıra indirmek için tetikte bekliyordu. Ne yazık ki Sea Effect ekibi, bazı şeyler için çok geç kalmıştı.

Agustin Graysen için tüm yaşananları; tarumar olmasına ramak kalan bir dünyanın uzak geleceğini kurtarmak için savaş veren Jakob Knox ve onun ezeli düşmanı olan Sultan’ın kurmayları ağzından dinlemek bir şanstı.

Belki de değildi.

Artık son, savunmasız bir Andromeda için başlangıçtan çok daha yakındı.

Viktor Crysworth’un “Tam Hakimiyet” hayali için yaratılan büyük bir zincir… Ve onun en ufak halkasını temsil eden, kendi yolunu çizerek yeniden tasarlanan, teknolojinin zirvesine erişmiş 2080’den fazla Fallstreak…

Viktor Crysworth bir suçlu mu, değil mi? İpler tümüyle Agustin Graysen’in elinde.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.8 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX or OpenGL compatible card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Sound Devices compatible with Direct Sound
  • İlave Notlar: 1920×1080 resolution recommended
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git