Vampire & Monsters: Hidden Object Games İndir Yükle

Vampire & Monsters: Hidden Object Games İndir Yükle
27 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Renkli 360 derece manzara, animasyon ve 3D görsel efektler maceranı göz alıcı ve eğlenceli hale getirecek. Rekabeti sevenler görevi yeni bulmacalarla tekrarlayabilir.

Canavar tuzağı


Gizli tarikatın takipçisi! Tarihi canavarların dünyasında eşsiz bir araştırma yap ve yaşadıkları yerlerde ipuçlları ara! Kurt adam ve hayalet, mumya ve ormanın ruhu, şüphelilerin başında geliyor. Bu ipuçlarını, esrarengiz bir şatoda, büyülü bir ormanda veya bir cadının ininde bulmak gerçekten zorlu olacak.
…Düzenimiz, yüzyıllardır iyilik ve kötülük alemlerinin sınırlarını koruyordu. Özel bir tılsım, tüm güç ve bilgeliğimizi içinde barındırıyordu; ancak bu tılsım, dolunayın çıktığı bir gün çalındı. Tılsımı kurtarmalısın.

Vampir


…- Kötüyle oyun oynamaktan daha heyecanlı ne olabilir? Ben kazanırsam, akşam yemeğim sensin. Şansım yaver gitmezse, küçük bir sır ortaya çıkacak. Gizli nesne bulma oyunları turkce.
Bu gizemli gizli nesne bulma oyunda, kahramanımız yaşlı bir vampir tarafından esir alınmıştır. Sen de ona, bu bezgin canavar tarafından eğlence için, sıradışı bir maceraya eşlik ediyorsun. Vampir kalesinin sırlarını çöz, çıkış yolunu bul, kutsal mekana giden yoldaki engelleri aş ve Kötüyü yenmek için güçlü tılsımı bul…

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git