Umihara Kawase Shun: Steam Edition İndir Yükle

Umihara Kawase Shun: Steam Edition İndir Yükle
8 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 44 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Oynaması kolay, uzmanlaşması zor, ‘UmiharaKawase’ 20 yılı aşkın oyunculuk tarihine sahip tamamen benzersiz ‘Rubbering Action’ fizik tabanlı yapboz platform oyunudur. Orijinal oyunun yaratıcıları tarafından geliştirilip ilk defa PC platformu üzerinde sunulan bu klasik kült oyun, dünyanın geri kalanının haberi olmadan önce Japonya’da ses getiren bir indie idi!

PC için yeniden işlenen oyunda ‘Umihara Kawase’ adlı ve oltası, misinası ve kancası ile silahlanmış Japon suşi ustası ‘Umihara Kawase’ olarak oyna. Balıksı düşmanlardan, suyla dolu çukurlardan, zamanda yolculuktan ve dahasından sakın. Öğeler toplayıp her seviyenin sonuna eriş. Oyunun derinliklerine indikçe çözümler zorlaşır ve süre baskısı büyür. Bonus seviyeleri açmak için kısa yollara ve gizli çıkışlara dikkat et.

Hayranlar için özel bir bonus olarak bu oyun serisindeki ilk başlık olan ‘UmiharaKawase’ eklemiştir. Bu oyun ilk olarak 1994 yılında konsol için yayınlanmıştır.

Bu oyunu diğer tüm halat oyunlarından ayıran Umihara’nın misinasının eşsiz hareketlilik ve keşif sunan esnekliğidir. Misinayı germek veya gevşetmek başarı ve güçsüzlük arasındaki fark olabilir. Misinanın bungee benzeri doğası sayesinde oyuncu başka türlü erişilemeyen alanlara uzanabilir veya yukarı doğru kendini fırlatabilir.

Ana Özellikler:
• Klasik 20 yıllık serinin en yeni sürümü
• İlk oyunun yaratıcıları olan programcı Kiyoshi Sakai (ayrıca ‘The Mosquito’nun programcısı) ile karakter tasarımcı ve çizer Toshinobu Kondo tarafından yaratılmıştır.
• Küresel zaman sıralaması

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git