Treasures of the Aegean İndir Yükle

Treasures of the Aegean İndir Yükle
12 Kasım 2021 tarihinde eklendi, 5 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Minos uygarlığına ne oldu? Parkur ustası Marie Taylor ve hazine avcısı James Andrew’a katıl ve sonsuz bir zaman döngüsünde kapana kısılan bu unutulmuş krallığın sır perdesini araladıkları tarihi aksiyon macerasında onlara eşlik et. Elle çizilen ve doğrusal olmayan göz alıcı açık dünyayı keşfet, değerli kalıntıları kurtar, kayıp adanın haritasını çıkar ve kadim bir kehaneti tamamlamak için her döngüde yeni ipuçları topla. Eski Tanrıları sinirlendiren bulmacaları ve gizemleri çöz ve görevini tamamla. Tarihin tekerrür etmesini engellemek senin elinde.

Minos Felaketinin sırları.

M.Ö. 1639 yılında gerçekleşen büyük bir patlama, Minos uygarlığına yıkım getirdi ve imparatorluklarının başladığı volkanik Thera adasını derin sulara batırdı. Tarih tekerrür ediyor, zira ada yeniden su yüzüne çıktı ve yeni bir felaket yaşanmak üzere. Minoslular neden çağlarının çok ilerisindeydi? Kral Minos yaşayacakları felaketi öngörmüş müydü? Thera’nın yeniden patlaması önlenebilir mi? Öğrenmenin tek bir yolu var!

Zamana hapsolmuş batık bir ada.

Binlerce yıldır denizin derinliklerinde gizlenen Thera adası, toplanacak tarihi hazineler ve çözülecek gizemlerle dolu. Kayıp bir Minos kalesini keşfet, batık bir Osmanlı donanmasının kalıntıları arasında kendine bir yol aç, yeraltındaki sarayın kapılarını aç, burada yaşayan insanların hikayesini ve trajik kaderini öğren. Zamandaki bir hatadan faydalanarak tutarlı bir haritada bilgileri güvene al ve dünya patlayıp döngü tekrar başlamadan önce önemli bulmacaları çöz!

Zamanlama, hassasiyet ve bulmacalar.

Aksiyon dolu bir maceraya hazır ol. Gideceğin yerlerde zor engeller seni bekliyor: dik yamaçlarda dolaş, yüksek duvarlara tırman, engellerin üzerinden atla, sarmaşıklarda sallan ve derin çukurların üzerinden atla. El çizimi bu açık uçlu dünyayı keşfet. Adanın her bir köşesinde gizli hazineler, ipuçları veya dünyayı felaketten kurtarmak için çözülmesi gereken bulmacanın parçaları saklı.

Bu adada yalnız değilsin…

Hikayemizin kahramanı Marie Taylor, tarihçi yardımcısı James Andrew ile beraber antik kalıntıları arayan harika bir hazine avcısı. Ancak bu sefer Minos olayından haberdar olan tek kişi onlar değil. Ezeli rakipleri de ortaya çıkıyor ve geçmişten kalanları günümüze taşıyarak olayları iyice karıştırıyorlar.

• Zaman döngüsü macerası
• Atmosfere uygun müzikler
• Keşfedilecek yüzlerce hazine
• Avrupa çizgi roman sanat tarzı
• Bulmaca çözme
• Parkurlu oynanış
• Sürükleyici tarihi bir hikaye

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git