Torn İndir Yükle

Torn İndir Yükle
2 Eylül 2018 tarihinde eklendi, 142 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Torn, VR için yapılan karanlık bir bilim kurgu gizemidir.

Unutulmuş bir ormanın derinliklerinde, video blog yazarı Katherine Patterson, garip makinelerle doldurulmuş ve rahatsız edici deneyimlerle dolu terk edilmiş bir köşk bulur. Burası, 64 yıldan daha uzun bir zaman önce kayıplara karışan ünlü Dr. Lawrence Talbot’un evidir. Bu Patterson için milyonlar edebilecek kariyer hikayesi olabilir… Ancak, — Dr. Talbot ile garip yeni bir boyuta bedeni olmadan sıkışıp kalmış ve canlı olarak karşılaştığında — Patterson hata yaptığını anlar. Bu kariyerinin değil, hayatının hikayesidir.

Torn hikaye tarzı bulmaca oyunu olarak açılır ve daha sonra Talbot ve “Paralel” olarak adlandırdığı yeni boyut hakkındaki gerçekleri su yüzüne çıkartmaya başladığında karanlık, karakterler tarafından yürütülen bir hikayeye dönüşür. Gördüğün her şeyi hatırla; Talbot’un dünyasında gerçek, aklın keşfedilmesinden başka bir şey değildir.


Köşk – Bulmaca ve bedenini kaybetmiş bir fizikçinin çılgın makineleri ile dolup taşan Talbot Köşkü, Twilight Zone ve Black Mirror gibi klasik bilim kurgu severler için inşa edilmiş bir VR turist ziyaret noktasıdır.


Göz Doldurucu Vandalizm Hareketleri – Dr. Talbot’un yerçekimi aracını kullanarak bir bilek hareketi ile piyanoları etrafa savur. Devasa kuleler inşa et ve onları havalı bir şekilde yıkarak parçala.


Sinematic VR – Neill Glancy (Stranglehold) ve Susan O’Connor (Tomb Raider, BioShock) tarafından yazılmıştır. Orijinal orkestra parçası Garry Schyman (BioShock, Middle Earth: Shadow of War) tarafından bestelenmiştir.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 3.3 GHz Intel i5-4590 OR 3.2 GHz AMD Ryzen 5 1400
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 480 OR NVIDIA GeForce GTX 1060
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git