The Red Reactor İndir Yükle

The Red Reactor İndir Yükle
22 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 66 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

GİRİŞ

Tek kişilik oyun projesi olan The Red Reactor’e hoş geldiniz. Bu oyunda, farklı bir savunma oyunu deneyimine şahit olacaksınız. Birinci şahıs deneyimi ile köyünü ve farklı savunma türlerini inşa edeceksin. Tabi ki bunu yapmak için vatandaşlarınızdan çok fazla yardıma ihtiyacınız olacak. Tek bir amacı olan çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız ve bu amaç reaktörü imha etmek.

OYNANIŞ

Başlangıçta reaktörden başka bir şeyiniz olmayacak ve yavaşça, her saldırıdan sonra ortaya çıkacak düşman saldırılarına dayanabilmek için köyünüzü ve savunma sistemlerinizi inşa etmelisiniz. Onları gardiyan olarak eğitirseniz, vatandaşlarınız da size yardımcı olacaktır. Ayrıca, düşman köyleriyle karşılaşacaksınız ve onların imha edilmeleri gerektiğini bilmelisiniz. Yiyecek stoğunuz ve paranız konusunda dikkatli olmalısınız. Vatandaşların yiyeceğe ihtiyacı var ve gardiyanlar, savaşçılar, savunmalar var olduğu sürece çok para gerektirecek. Yiyecek ve paranızın olmaması reaktörünüzü doğrudan etkileyecektir. Bu nedenle, köyünüzü zorlu oyun modlarında canlı tutmak için iyi stratejilere ihtiyacınız var. Bir tüccardan satın alabileceğiniz küçük reaktörlerle köyünüzün büyüklüğünü arttırabilir veya uzak bir yerde kolonileştirebilirsiniz.

BLUE PALM ÖNERİSİ

Defans oyunlarını seviyorsanız, bu oyun sizin için ilginç bir deneyim olabilir. Tabii ki, bunun birinci şahıs tarzı bir oyun olduğunu düşünmelisin. Ve bu stille inşa etmeyi seviyorsanız, bu oyunu deneyebilirsiniz çünkü oyunun zorluğunu seçebilir ve daha düzenli bir köy inşa etmeye odaklanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel® Core™ i5-2410M
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GT 630M
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: You will probably play with low FPS with this setup. So make sure that you have higher components than these to get a smooth gameplay.
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git