The Nature İndir Yükle

The Nature İndir Yükle
3 Ekim 2019 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bir hayatta kalma mücadelesinin ortasındasınız. Çevrenizdeki canlılardan bir üstünlüğünüz yok. Fakat sizde farklı olan bir şey var. Tabiatın Ruhu ile konuşabiliyorsunuz. Tabiatın Ruhu, tabiatın dengesi için çabalıyor ve sizi de bu amaç için kullanmak istiyor.

Oynanış:

Karakterinizin güç, dayanıklılık, çeviklik ve zeka olmak üzere 4 tane yeteneği var. Bunlardan hangisini geliştireceğiniz doğrudan elinizde değil. Bunların gelişimini yaptığınız tercihler şekillendirecek. Örneğin; yürüdükçe ve size atılanlardan kaçtıkça çevikliğiniz artacak.

Kuşanabileceğiniz silahlar yapabiliyorsunuz ve bu silahlar size yeni yetenekler kazandırıyor.

Karakteriniz yavaşlayabilir, hareket edemez olabilir veya zehirlenebilir.

Eşya Üretme

Her canlıda olduğu gibi sizin de bir hayaliniz var. Gerekli eşyaları toplayıp hayalinizi gerçekleştirmelisiniz. Hayaliniz gerçekleştiğinde, yeni hayal bulmak için hayal suyu içmeniz gerekiyor.

Aile

Aileniz olması için; kendinize bir eş bulmalı ve ondan çocuk yapmalısınız. Bir eşiniz olduğundan, oradan geri dönüş yok.

Parti Sistemi

Bir canlıyı dövdüğünüzde, canlı ölmeden önce size itaat etmeyi seçebilir. Bu durumda onun itaatini kabul ederek bir parti oluşturmuş olursunuz. Artık o sizi takip edecek ve sizi korumaya çalışacak. Ama unutmayın onun da kendi ihtiyaçları var. Bu ihtiyaçlar çok arttığında partiyi yok saymaya başlayabilir.

Yapay Zeka

Diğer canlılardan sizden farklı hiçbir yeteneğe sahip değiller ve hile yapmıyorlar. Onlar da silah üretmek için eşya topluyor, parti oluşturuyor ve aile kuruyorlar.

Modlanabilir

Oyundaki pek çok parametreyi yalnızca bir ".txt" dosyası değiştirerek değiştirebilirsiniz. Yeni canavarlar, eşyalar, planlar, uzaktan atılan yetenekler ve hatta yeni görevler ekleyebilirsiniz. Yeni müzik ve sesler de ekleyebilirsiniz.

Bunlarla ilgili ekstra bilgileri oyunun yerel dosyalarındaki "moddable" klasörünün içinde bulabilirsiniz. Ayrıca forumda konuyla ilgili soru sorabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
SteamOS + Linux

Sayfa başına git