Tengami İndir Yükle

Tengami İndir Yükle
13 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 164 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Tengami, 3 boyutlu bir Japon kitabında kurulu sürükleyici bir macera oyunudur. Muntazam şekilde oluşturulmuş kâğıttan dünyayı katlayıp çekerek bulmacaları çöz ve sırları keşfet.

Katlanan dünyanın harikalarını keşfet
Çarpıcı görseller, eşsiz oyun tarzı ve etkileyici müzikle hayat bulmuş eski Japon peri masallarında huzur dolu bir yolculuğa çık. Tek başına ölmekte olan kiraz ağacının arkasındaki sır perdesini aralamaya çalışırken karanlık ormanları, terk edilmiş tapınakları ve sakin şelaleleri dolaş.

Türünün ilk örneği 3 boyutlu kitap oyunu
Bu bir kitap değil ama 3 boyutlu kitabın içindeki bir oyun. Tengami, bugüne kadarki hiçbir oyuna benzemiyor. Doğrudan parçalarını çevirip katlayıp çektiğin dünyaya erişerek gizemli yolculuğunun derinliklerine in.

Nefes kesici orijinal oyun müziği
Ünlü besteci David Wise tarafından hazırlanan güzel ve orijinal oyun müziği, macerana eşlik edecek. En etkileyici oyun deneyimi için kulaklık kullanılmasını öneriyoruz.

Gerçekçi ve çetrefilli
Tengami’nin dünyası, sadece bu oyun için oluşturulmuş olan yepyeni bir teknolojiyle, gerçekçi şekilde katlanan üç boyutlu bir kitap olarak tasarlanmıştır. Oyunda görülen her şey, sadece kâğıt, makas ve yapıştırıcıyla gerçek hayatta yeniden oluşturulabilir.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git