Tap Cats: Epic Card Battle İndir Yükle

Tap Cats: Epic Card Battle İndir Yükle
26 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 48 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Epik Kart Savaşları. Muhteşem Kediler. Ciddi Eğlence. Buna benzer bir şeyi hiçbir yerde bulamazsın!
Bu gerçek anlamda bağımsız CCG’de 200’den fazla benzersiz karakteri topla, durdurulması mümkün olmayan takımlar oluştur ve sonsuz beceri kombinasyonları ile stratejiler hazırla.

BASİT SAVAŞLAR DERİN STRATEJİYE EVRİLİYOR
Karmaşık eğitimlere gerek yok! Daha ilk görevden itibaren heyecan verici savaşlara gir! Çeşitli kart ve beceri kombinasyonlarında ustalaşırken stratejiler oluştur. Kart savaş oyunlarında yeni olsan da deneyimli bir profesyonel olsan da fark etmez, eğlence seni bekliyor!

KENDİNE GÖRE DESTELER OLUŞTUR
Toplanacak 200’den fazla benzersiz kediyle (ve yenileri yolda) sürekli olarak oyununu iyileştirmenin yeni yollarını geliştir. Bu deste oluşturma oyununda kedileri Al, Yükselt ve Güçlendir, en kıdemli Kedi Ustası olana kadar yeni becerilerin kilidini aç!

EPİK TAKIM GÜCÜ KOMBOLARINI KULLAN
Müttefik kedileri savaşta bir araya getirerek takım stratejini ilerlet. Yeteneklerin üst üste birikmesini izle ve düşmanlarını son komboyla ez. İyi oynanan tek bir kart ile savaşların seyrini değiştir!

ELLE ÇİZİLMİŞ BÜYÜLEYİCİ KARAKTERLER
Absürd savaş kedilerimizin her biri bir sanat eseridir. Hangilerini beğendiğini keşfet, yetenekleri üzerinde ustalaş ve onlardan takımlar oluştur! Bu savaş kedicikleri rakiplerini çok şık tarumar edecek!

ÖZELLİKLER:
– Hepsi, takım büyüklüğüne göre artan farklı özel kombo güçlere sahip 18’den fazla farklı ekip oluşturma!
– Savaş gücünü artırman için 16’dan fazla farklı Kahraman. Desteni güçlendirmek için seviyelerini yükselt ve onları donat. Kahraman ve takım ittifakı stratejisi ile rakibine karşı üstünlük kur.
– Karşılıklı modda tüm dünyadan oyunculara karşı savaş, galibiyet serisi bonusları kazan ve daha fazla ödüle ulaş.
– Karşılıklı moddaki hakimiyetini Meydan Okuma modunda daha da genişlet ve sezon sona ermeden puan tablosunun (2 haftada bir sıfırlanır) üst sıralarına tırman.
– Macera zamanı! – Yüzlerce görev savaşında macera ve ganimet peşinde koşmakta ustalaş.
– Benzersiz ve eğlenceli karakterlerle muhteşem bir sanat. Kedilerin ve kahramanların hepsini elde ederek takım koleksiyonlarını tamamla! Her ay özel temalı etkinliklerde yeni takımlar ve kediler var!
– Savaşmak ve en iyi takımları oluşturmak için çok sayıda strateji. Kartları yeteneklerine göre karıştır ve eşleştir veya takım gücü bonusları için tam bir takım topla. Deste kurucuları toplansın!
– Birden fazla cihazda oynamaya devam etmek için buluta kayıt yap.
– Çok daha fazla mod ve özellik çok yakında!

UNUTMA: Bu oyunu oynamak ücretsizdir ama bazı ekstra oyun öğeleri gerçek parayla satın alınabilir. Cihazının ayarlar bölümünden uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsin.

Oynamak için ağ bağlantısı gerekir.

Discord, Reddit ve Facebook topluluklarımıza katılarak ilerlemeni diğer oyuncularla karşılaştır, stratejini onlarla paylar ve oyundaki en son iyileştirmeler hakkında geliştiricilerle sohbet et.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git