Suspects: Mystery Mansion İndir Yükle

Suspects: Mystery Mansion İndir Yükle
12 Kasım 2021 tarihinde eklendi, 4 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

İpuçları topla, görevleri tamamla ve katilin kim olduğunu öğren! Suspects: Mystery Mansion, yerel sesli sohbet, onlarca benzersiz oyun modu ve düzenli yeni içeriğe sahip bir sosyal çıkarım oyunudur. Tüm bunlar, eşsiz karakterlerden oluşan stilize bir dünyanın içindedir!

Üçüncü taraf yazılım gerekmeksizin diğer oyuncularla sohbet et! Diğer misafirlerle toplantıda tartışmak istediğin bir ipucu mu buldun? Yoksa katil kimliğini korumak için diğerlerini kandırmak mı istiyorsun? İletişim, takımının Malikanedeki başarısının anahtarı olacaktır.

Özel rollerle sekiz eşsiz oyun moduna katıl! Bu modlar, şunları içerir:

  • Geyik Muhabbeti: Yakındaki oyuncularla konuş. Stratejiler planla ya da onları ortadan kaldırırken katil kimliğini ortaya çıkar!
  • İnfazcılar: Meseleye el at ve İnfazcı ol; katili bulup intikam al veya bunu yapmayı denerken kendi canından ol!
  • Saklan ve Öldür: Ceset raporlaması yok, oylama yok, bomba sabotajı yok. Katiller geliyor, saklan… Ayrıca mümkünse hayatta kal!
  • Zehirleyici: Katiller, bu eşsiz oyun modunda zehirleyici olur ve yollarına çıkan talihsiz misafirlerin canlarını yavaşça vermelerini sağlar!
  • Kılık Değiştirme Ustası: Diğer oyuncuları yanlış yönlendirmek için civardaki bir oyuncunun görünümünü alabilen bir katil olan casus olarak yeni bir rol üstlen.
  • Herkes Öldürebilir: Burada herkes tektir! Konuklar da katiller gibi diğer oyuncuları öldürebilir; herkes tehlikelidir. Zafer için nasıl bir strateji uygulayacaksın?
  • Boogie Canavarı: Bir oyuncu, gizemli güçlere ve öldürücü bir dokunuşa sahip ürkütücü bir süper katil olan boogie canavarı olacak!
  • Takım Savaşları: Görev yok, raporlama yok… Sadece kaos hâkim! Bu Battle Royale oyununda oyuncular üç takıma ayrılır! Ayakta kalan son takım kazanır.

Doğrudan özel bir lobiye gir, arkadaşlarını davet et ve eğlence dolu yoğun bir araştırma oyunu oturumu için en sevdiğin oyun modlarını seç.

Malikanenin içindeki milyonlarca oyuncunun arasına katıl. Hem Android hem de iOS ile çapraz platform oyun oynamanın ve ilerlemenin tadını çıkar. Sana ve arkadaşlarına özel lobiler kur ya da liderlik panosunda yükselmek için eşleştirme sıramızda mücadele et!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git