Survive in Space İndir Yükle

Survive in Space İndir Yükle
1 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Oyun

"Onlar bizim arkadaşlarımız ya da yardımcılarımız sanıyorduk, ama meğer ustalarımızmış. Kronikler bizi ilkel yaşantımızdan kurtarmadı – bizi fethettiler ve yok ettiler. Diğerleri habersizdi, kafalarının için uzaylı ustalarımızın melodik sesleriyle dolu. Ama bu değişecek. Ben değiştireceğim!" – Sasaki
Uzayda Hayatta Kalma, oynanabilirlik mekaniği üzerine odaklanmasıyla beceri tabanlı bir uzay nişancılığı oyunudur. Sasaki görevini üstlenirsiniz, Sasaki, rutin görevi sırasında, insanlığın uzaylı Kronikler’in elinde köleliştirilmiş olduğu korkunç gerçeğini farkeden genç bir askerdir. Hissettiği derin acı onu depresyona sokar ve en karanlık derinliklerde Gölge’yi bulur, ona Kronikler’le yüzleşeceği gücü veren nefret dolu ilkel bir yaratıktır.

OYNANABİLİRLİK

Oyun 50 farklı seviyeye ayrılmıştır ve halkını kurtarması için Sasaki’nin tüm seviyeleri başarması gerekir. Oyun, dokuz oyundan oluşan her bir sektör sonunda yüzleşeceğiniz beş güçlü Usta sunar. Her bir Usta’nın kendine has bir tarzı vardır, mekanikleri ve ortamı istedikleri gibi değiştirebilirler.
Ustalar arasında, sizi ve Gölge’yi durdurmak için uğraşan kurnaz düşmanlarla karşılacaksınız. Düşmanlar üç kategoriye ayrılmıştır: Savunma – bu düşmanlar çok tehlikeli değillerdir, yine de komutanlarını korumaya çalışırlar. Saldırı – Sizi parçalarınıza ayrılmış olarak görmek için çıldıran ana hasar vericilerdir.
Destek – En hain düşmanlardır, savaşın doğasını değiştirmeye çalışarak ilerlemenizi durdurmak isterler.
Tüm bu imkansızlıklarla mücadele etmek için, Sasaki ölüm kusan birtakım araçlara sahiptir. Sasaki’nin beş farklı imha gemisi bulunmaktadır – her birinin kendi güçlü ve zayıf yönü bulunur. Kendi oyun tarzınıza en çok uyanı bulacağınıza eminiz.
Yetenekleriniz geliştikçe bu gemilerde gelişip değişecektir. Kazanılan yükseltmelerden sonra, temel performanslarını yükseltebilirsiniz, hangi becerinizi yükselteceğinizi dikkatli seçin. Her bir yetenek yükseltmesi mutlaka bir artış getirmez bazıları mutasyonerdir – kullanma yolunuzu değiştirir.
Ve son olarak, Gölge’nin kendisi, Kronikler karşısında Sasaki’ye en büyük avantajı sunar – İkili Mod. İkili Mod, Sasaki’ye gemilerini Saldırı ve Savunma olarak iki yapılandırmaya ayırma imkanı verir, dayanıklılık için ateş gücünden vazgeçme ya da tam tersi. Dİğer oyunların aksine, değişim oldukça hızlıdır ve dikkatli zamanlama ölüm ve yaşam arasındaki sınırı belirler.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Intel dual core 2.0 Ghz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB or higher
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 or 8
  • İşlemci: Intel dual core 2.4 Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git