Supremacy 1914 İndir Yükle

Supremacy 1914 İndir Yükle
9 Ağustos 2019 tarihinde eklendi, 91 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

1. Dünya Savaşı boyunca favori ulusunu seç ve istediğin imparatorlukta en yüksek rütbeyi üstlen. Topraklarının sana sunduğu kısıtlı kaynakları kullanarak dengeli bir şekilde malzeme ve silahların yapımı ile askeri birliklerin oluşturulmasını gerçekleştir. Rakiplerinle ittifak yap, önemli ticaret anlaşmaları imzala ya da zorluklarla dolu 1. Dünya Savaşı senaryosu dahilinde hayatın için savaş. Bu zor zamanlar senin gibi vizyon sahibi liderler gerektirir. Halkının hayatta kalmasını sağla; onları muharebe meydanlarındaki asker kardeşlerinin yanına ya piyade veya süvari olarak katılması ya da ilk deneysel tankta görev alması için yetiştir. Ülkeni genişlet ve yavaş yavaş dünyaya hükmet.

Bu büyük 1. Dünya Savaşı oyununun muharebe meydanlarında; deneyimli büyük strateji oyuncularının strateji yetenekleri, gerek ekonomik sorunlarla boğuşmak, gerek düşman ordularıyla savaşmak, gerekse de rakiplerden gelen ve büyüyen tehlikeler karşısında mücadele etmek üzere test edilecektir. Wilhelm II olarak oyunu oyna ya da tarihi istediğin gibi yeniden yaz. Supremacy oyununda tek limitin hayal gücün ve yeteneklerin! 500’e kadar oyuncu, tarihi ve hayali senaryolarda gerçek zamanlı olarak yarışabilir.

ÖZELLİKLER
✔ Gerçek Zamanlı Olarak Birden Çok Oyuncu
✔ Her bir harita için 500’e kadar gerçek rakip
✔ Gerçekçi mesafeler ve birlik hareketleri
✔ Oynanabilecek birden çok harita ve senaryo
✔ Geçmiş tarihe uygun askeri birlikler ve taşıtlar
✔ Deneysel silahlar ve o zamanın birlikleri
✔ Sıklıkla gelen güncellemeler ve yeni içerikler
✔ Diğer oyuncularla ittifak geliştirme
✔ Koalisyonlar kurarak kazanma
✔ Tüm cihazlarınızdan oynama imkanı

Halihazırda Call of War veya Conflict of Nations oyuncusuysan bu hesabını Supremacy oynamak için rahatlıkla kullanabilirsin!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git