Stronghold Kingdoms İndir Yükle

Stronghold Kingdoms İndir Yükle
13 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 736 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Dünyanın ilk uzun ömürlü kale MMO’su olan Stronghold Kingdoms’da ortaçağ beyi hayatı yaşa. Eşsiz bir PC strateji oyunu olan Stronghold Kingdoms, çevrimiçi etkileşimi ve topluluğu detaylı bir şekilde tasarlanmış ortaçağ dünyasıyla ve binlerce gerçek dünyadan oyuncuyla bir araya getiriyor.

Bu ortaçağ hayatında barışçıl bir bey olabilirsin… Ya da kılıcını konuşturabilirsin! Hiç alınamamış o kaleyi al, acımasız tiranları koltuğundan et, ihtilafının savaş çabalarını finanse et, komşunun kaynaklarını yağmala, sessiz sakin bir şekilde sığır yetiştir ya da tüm bunları yap! Çeşitli istatistikler, sıralamalar ve başarımlar tüm oyunculara oyun içinde bir amaç veriyor, ‘Ziyafet Kralı’ndan ve ‘Barış Elçisi’nden, ‘Ayın Kuşatıcısı’na ve ‘Aslan Yürek’e!

İhtilaflar, seçimler, süzerenler ve onların vasalları… Tüm bunlar, birçok farklı yolla diğer oyuncularla iletişime geçebilme, stratejileri tartışma ve sadakat oluşturma yoluyla gerçek bir topluluk hissi veriyor. Dayanıklı bir kale inşa etmek her beyin ve hatunun önceliği olmalıysa da dev araştırma ağacı sayesinde çeşitli alanlarda uzmanlaşabilirsiniz. Mütevazi bir köylü olarak başlayıp her seviye atlamanızda ticaret, diplomasi, savaş, çiftçilik, din gibi alanlarda kullanmak üzere değerli araştırma puanları kazanırsınız. Yine de dikkatli olun, güçlendikçe sorumluluğunuz artar. Vasallarınız ve parişinizdeki kişiler sizden onlara yol göstermenizi ve liderlik etmenizi beklerler. Hatta taht için kendinizi savaşıyor olarak bile bulabilirsiniz!

Özellikler

  • Çevrimiçi Kalenizi İnşa Edin – İstilacı sürüleri geçilmez kale savunmanızla haşat etin. Daha sonra karşı saldırıya geçin!
  • Mükemmel Köyü Planlayın – Köy taslağınızı planlayıp, binaları azami verimi sağlayacak şekilde düzenleyin ve sonra yaptıklarınızın sonucunu izleyin.
  • Bir Ortaçağ Dünyasına Katılın – Size ticaret, keşif ve ortaçağ havasında içinde binlerce diğer beylerin olduğu bir dünyayı tecrübe etme şansı veren eşsiz interaktif bir harita.
  • Hödük’ten Baron’a Mertebe Atlayın – Güce giden yolda görkemli bir şekilde mertebeleri teker teker atlayın. Krallık tacı giyene kadar durmayın!
  • Zirveye Oynayın – Güçlü strateji kartlarını ne zaman ve nasıl oynayacağınıza karar verip dengeyi lehinize bozun.
  • Dev Araştırma Ağacını Keşfedin – Çiftçi, tüccar, diplomat ya da savaş beyi, bunlardan hangisisiniz? Yeni teknolojileri araştırarak uzmanlaşın.
  • İhtilafınız İçin Savaşın – Bir ihtilafa katılın, ihtilafınızın düşmanlarına saldırın ve ele geçirdiğiniz düşman bayraklarıyla muzaffer olarak geri dönün!
  • Oynaması Ücretsiz! – Stronghold Kingdoms oynaması ücretsiz bir oyundur, yani herhangi bir üyelik ücreti ya da ön ödeme gerekli değildir.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git