Stonefly İndir Yükle

Stonefly İndir Yükle
2 Haziran 2021 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Stonefly’ın vahşi doğasında rüzgârı dizginle ve havada süzül. Çok zeki olmakla birlikte bir o kadar da iyi niyetli mucit Annika Stonefly, zekâsını ve stratejik dehasını kullanarak kayıp bir aile yadigârını bulmalı. Bitkilerin ve hayvanların olduğu bu ortamda stratejik bir şekilde havada süzülürken bir yandan da karnı acıkmış böceklerle karşı karşıya gel, maceralara atıl ve unutamayacağın karakterlerle tanış. Yol boyunca yürek ısıtan bir kendini keşfetme, geçmişin izini sürme ve aidiyet hikâyesinin sırlarını ortaya çıkaracaksın.

Böceklerle yapacağın benzersiz ve maharetli kapışmaların ortama damgasını vurduğu sakin ve huzurlu bir aksiyon-macera oyun tarzı. Sersemlet. Kovala. Ganimete kon.

Mekanik tertibatın için yeni beceriler icat et, ortaya çıkar ve tertibatını oyun tarzına uyacak şekilde özelleştir.

Envaiçeşit böceği haklayarak mineralleri ele geçir ve ardından bunları özelleştirilmiş mekanik tertibat parçaları yapmak için kullan.

Görevler boyunca ağaç tepelerinde, bataklıkların üstünde, dikenli çalıların arasında ve nefes kesici doğal ortamlarda süzül.

Yüzyıl ortasının modern tasarımı ve doğal ortamı harmanlayarak elle yapılmış zengin görseller.

Sürgün edilmiş mekanik tertibat pilotlarından oluşan bir grup olan Acorn Corps’taki aklından çıkmayacak karakterle ilişkiler kur.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) or later
  • İşlemci: Quad-core Intel or AMD processor, 2.5 GHz or faster
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 580 / AMD Radeon 6970 HD
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git