Space Colony: Steam Edition İndir Yükle

Space Colony: Steam Edition İndir Yükle
16 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 63 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Koloniyi kurtar! Ekibini huzursuzluk kapladı, Hasatçı Robot masum bir şekilde oksijen deposu boyunca zincirli testereyle yolunu açarak ilerliyor ve ayrıca yeni bir uzaylı yaşam formu kantini istila etti. Sınırlı kaynaklarla galaksinin ortasındasın, dev bir şirket sizi gözetliyor ve ayak takımı koloniciler maaşlarının ödenmesini bekliyor. Herkesin fikri kendine, ama şu altın kuralı unutma: Mutlu ekip üretken ekiptir. Bir üs inşa etmen gerekiyor ve etrafta uzaylı tehditleri mevcut, fakat bu arada ekibini ihmal edersen kolonin çöker. Onlara iyi bakarsan sıkı çalışıp galaksilerarası imparatorluğunu korumak için ellerinden geleni yaparlar.

Dünyada hem askeri hem de ticari üslerin kurulumunda bir uzman olan Blackwater Industries şirketi galaksinin geri kalanını idare edip edemeyeceğini görmek istiyor. Space Colony: Steam Edition’da hem hayatın hem de kariyerin idare etmesi zor serserilerden oluşan ekibinin ellerine kalmış, içlerinden her biri Dünyadaki hayatlarına geri dönebilmek için uğraşıyor. 100 farklı bina arasından seçim yaparak ekibinin ihtiyaçlarını karşılayan, onları güvenli, mutlu ve canlı tutabilen bir koloni kurabilmek senin elinde! Yani tüm kredilerini demir çıkarmada ve karlı uzay tavuğu üretiminde harcamadan önce lazer savunma sistemleri, bir sauna ve idare eder bir lokanta kurmazsan kimsenin senin için çalışmak istemeyeceğini unutma!

Steam Edition

Space Colony’nin Steam için özel olarak yeniden düzenlenen bu sürümü yeni bir Galaksi modu ‘Obar’ mini seferi, Steam Atölye desteği, başarımlar, koleksiyon kartları ve kayıtlı oyunlar için Steam Bulut desteği içeriyor. Bilim kurgu üs inşasının nihai sürümü olan Space Colony: Steam Edition ilk oyunun, genel olarak inşa türünün ve hem oynanış hem de tuhaf mizah anlayışıyla DNA’sını paylaştığı Stronghold serisinin hayranları için ideal bir oyun.

Yeni yüksek çözünürlüklü grafiklerle kolonicilerinin üzerinde hiç olmadığı kadar fazla kontrole sahipsin. Yeni HD görünüm, ekranda uzaklaştırıp küçülterek tek bakışta tüm haritayı görebileceğin gerçek zamanlı bir oynayış sunuyor. Yaklaşan uzaylıları gözetle ve onlar ekibine yaklaşmadan savunmanı kur, derhal tüm ekibine göz kulak ol ya da herkesin üs psikoloğunu ziyaret ettiğinden emin olarak kaynak toplamaya odaklan.

Özellikler

  • Steam Uyarlaması – Yeni ‘Obar’ mini seferi, Başarımlar, Koleksiyon Kartları, Steam Atölye, Steam Bulut desteği ve yeniden dengelenen Kolay Mod.
  • Koloni İnşa Et – Kolonini evrensel savaşlara ya da sivil ve askeri seferlerle birlikte gezegenler arası turizme göre tasarla.
  • Ekibini Koru – Ekibini Hovermine, lazer kuleleri ve dehşet saçan Köpek Robot (Dogbot) ile uzaylı yaşam formlarına karşı koru.
  • Uzman Eğit – 20 eşsiz karakter arasından ekibini seç ve onları sibernetik, maden çıkarımı, lazer ve daha fazla alanda eğit.
  • Gezegeni Keşfet – Madenleri çıkararak ve 100’ün üzerinde farklı yapıyla kolonini geliştirerek Blackwater Industries ile servetini ve konumunu yükselt.
  • HD Yükseltmesi – Tek ekranda tüm haritayı görebilmeni sağlayan yüksek çözünürlüklü grafiklerden faydalan.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git