SoulWorker – Anime Action MMO İndir Yükle

SoulWorker – Anime Action MMO İndir Yükle
24 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 172 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

SoulWorker – muhteşem anime aksiyon MMO’da hızlı komboları yaşa!SoulWorker hızlı dövüşlerle, gerçek Anime hissiyle ve 5 eşsiz karakterle göz dolduruyor. İster tek, ister 4’lü işbirliği grubunda; her iki oyun tarzı da PvE’de kullanılabiliyor. En hızlı, yoğun zindanlar iblislerle dolup taşıyor, dolayısıyla mükemmel zamanlama ve iyi düşünülmüş kombolar vazgeçilmez oluyor.
Kıyamet sonrası dünyayı etkileyici cell-shading grafikleriyle yaşa ve eşsiz karakterlerin ruhlarının derinliklerini keşfet.

Beş Sınıf ve Arka Plan HikayeleriSoulWorker’ların silahları, ruhlarının aynasını oluşturuyor. Cesur Haru Estia kudretli ruh kılıcıyla her savaşa katılırken, Lilly Bloommerchen’in deliliği, yıkıcı bir hücum hançerinde ifadesini buluyor. En gençleri ve üzücü geçmişinin etkisinde olan Stella Unibell, kendini var gücüyle e-kitarasıyla savunuyor. Buna karşılık eski yıldız mühendis Erwin Arclight meteor geliştiricileriyle çevresine ateş ediyor. Saygıdeğer Jin ise iki yumruğuyla adaleti sağlıyor. Ancak geçmişinin gölgeleri hep ensesinde.

SoulWorker’in kilit özellikleri:

  • Dört oyuncuya kadar işbirliği yapabileceğin, aksiyon dolu oynanış
  • Etkileyici Cel-Shading animasyonlu "oynanabilir Anime"
  • Kendi kombolarını kullandığın kişisel dövüş stili
  • 100’ün üzerinde zindan sayesinde geniş PvE içeriği
  • Açık alanda kitlesel savaşlar için PvP bölgesi
  • Sürükleyici bir hikayeye sahip, karanlık, kıyamet sonrası ortam

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git