Soul dosyası/Soul Dossier İndir Yükle

Soul dosyası/Soul Dossier İndir Yükle
8 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 1 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Oyunla ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.
DX11 veya DX12, farklı donanım aygıtlarını destekler, böylece kendi başınıza seçim yapabilirsiniz. Seçeneği seçtikten sonra oyuna girdikten sonra hala siyah ekran hatası alıyorsanız, lütfen grafik kartı sürücüsünü ve sistem sürümünü yükseltin.

{STEAM_APP_IMAGE} /extras/ding.png [/ img]

Bu oyun hakkında [/ h2]
Feng Ling, GKD Game Studio tarafından başlatılan gerçekçi bir Çin tarzı, 1V5 asimetrik rekabetçi bir oyundur. Exploring Notes’un orijinal devamı niteliğindeki oyun, beş unsuru, dedikoduları, halk geleneklerini ve çok sayıda eşsiz oryantal kültürel unsuru içine dahil ederek, her şeyi kapsayan Çin geleneksel kültürüne dayalı olarak tasarlanmıştır, böylece oyuncular bu deneyimi yaşayabilir. geleneksel Çin hayalet kültürünün cazibesi. Lingtong Bürosu’ndan bir temsilci rolünü oynayacak ve sürükleyici bir maceraya başlayacaksınız.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/guanyuyouxi.gif [/ img]

Bir macera [/ h2]
İnsan dünyasını korumak için, Xuanmen’in çeşitli okullarından şeytan kovanlar, Yin ve Yang, Beş Element ve İki Trigram’ın dolaşımını sağlamak için ilkel evrenin gizemli gücünü kullandılar ve dünya çapında bir büyü sistemi inşa ettiler. Beş Element ve Sekiz Trigram Sınır Steli. Binlerce yıl sonra, 2020’de, sınır işaretinin gevşemesinin işaretleri yavaş yavaş ortaya çıktı ve tüm dünyada takıntılı kızgın ruhlar da ortaya çıktı. Lingzhi Bürosunun yeni bir temsilcisi olarak, insan ruhunun istikrarını koruma sorumluluğunu üstleneceksiniz.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/yichangmaoxian.gif [/ img]

{STEAM_APP_IMAGE} /extras/youxileirong.png [/ img]

Ruh Aynası [/ h2]
Lingtong Bürosu tarafından yönetilen bir sanal gerçeklik sistemi olan Lingjing, diğer ajanların bellek parçalarını okuyabilir ve sanal bir üç boyutlu dünya yansıtabilir. Gerçek savaş deneyiminizi geliştirmek için burada simülasyon eğitimi yapmak için ruh dedektifi veya küskün ruhu oynayacaksınız.

Harita [/ h2]
Spirit Mirror, herhangi bir sahneyi simüle edebilir, ilginç Guofeng tapınağı sahnesi "The Brahma Secret Courtyard" da olabilir veya garip şehirdeki ofis binasına gidebilirsiniz. Neden gizli avludan fısıldayan fısıltılar ve boş ofis binasındaki klavyenin çalması geldi? Oyuncular, düşmanlara karşı savunmak veya hayaletlere karşı savaşmak için takım arkadaşlarıyla işbirliği yapmak için kendilerini farklı senaryolara kaptırabilirler.

Ruh Dedektifi [/ h2]
Kızgın ruhların yaklaşan krizi ile başa çıkmak için ruh aynasında simülasyon eğitimine katılabilirsiniz.Ruhlar alemi sistemi, öncekilerin birçok savaş verisini saklar.Özel yeteneklerini eğitim sırasında eğitimi tamamlamanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz. . Elbette, bir ruh dedektifi olarak, aksesuarların kullanımı vazgeçilmezdir.Geleneksel ruh hapsi aksesuarlarını ve diğer benzersiz yardımcı aksesuarları kullanma fırsatına sahip olacak ve hatta sistem tarafından simüle edilen modern en son teknolojiyi kullanma fırsatına sahip olacaksınız. Ağır bir sorumlulukla, eğitimi başarıyla tamamlayabilir ve kırgın ruhun peşinden kaçabilir misiniz?
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/lingtan.png [/ img]

Wraith [/ h2]
Dediği gibi, "Kendini ve düşmanı tanı ki yüz savaşta hayatta kal." Ayrıca hayalet efsanelerinin hayaletleri olarak oynayabilir ve eğitim sırasında hayaletlerin zayıflığını yavaş yavaş öğrenebilirsin. Otoriterlik ve otoriterliğin heyecanını bir hayalet ruhu olarak kişisel olarak deneyimleyin, ruh dedektifinin Beş Element Sınır Anıtı’nı mühürlemesini önlemek için her bir Wraith ruhunun benzersiz becerilerini kullanın ve hatta ruh dedektiflerinin utanç verici bir duruma düşmesini sağlayın.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/yuanling.png [/ img]

{STEAM_APP_IMAGE} /extras/youxitese.png [/ img]

Geleneksel kültüre nasıl entegre olunur [/ h2]
"Beş Element Teorisi", "Üç Ruh ve Yedi Ruh" u ve diğer geleneksel kültürleri ustalıkla oyun dünyasına entegre ederek eşsiz bir oyun kurgusu yarattık.Oyun sırasında geleneksel kültürün getirdiği eşsiz cazibeyi hissedeceksiniz.

Benzersiz karakter tasarımı [/ h2]
Karakterleri kendi özelliklerine göre tasarlamak için geleneksel hayalet kültürüne ve numerolojideki krep mersin pusulasına atıfta bulunarak, karakterin kendisinin görüntü özelliklerine göre en uygun tasarımı gerçekleştiriyoruz. karakteri daha derinlemesine, böylece oyuncu onu deneyimleyebilir.Her karakterin kendine özgü özellikleri.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/youxijuese.gif [/ img]

Klasik Çin antik stili sanat ifadesi [/ h2]
Geleneksel sanat efektleri birçok grotesk sahneyle çarpışarak eşsiz bir ruhani dünya tarzı yaratır. Sık sık anormalliklerin yaşandığı ofis binası olan tuhaf Brahma Secret Academy’ye döneceksiniz … Farklı sahnelerin size getirdiği sürükleyici oyun deneyimini yaşayın.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/yuanlingkaobei.png [/ img]

İlginç bir oyun deneyimi için prop sistemi [/ h2]
Zamanın gelişmesiyle birlikte ruhsal sahne temsili ilerliyor.Oyunda, yas tutan ruhları uzaklaştırmak için sadece "Ruh Tılsımı", "Sanqing Ling" ve "Feng Shui Pusulası" gibi geleneksel sihirli araçları kullanamazsınız. Bilim ve teknolojinin desteğiyle, ruh Dedektifleri aynı zamanda "Gece Görüşü", "Flaş Bomba" ve "Çığlık Tavuk" gibi benzersiz ve eğlence dolu modern ekipmanları da kullanabilir.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/daoju.png [/ img]
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/daoju1.gif [/ img]

Rahat ve dinlendirici ev oyunu [/ h2]
Oyunda, her oyuncunun kendi özel evi vardır.Oyuncular kendi evlerini tasarlayıp dekore edebilir ve arkadaşlarını onları ziyaret etmeye davet edebilir. Sadece bu değil, aynı zamanda ekim, madencilik, hazine avcılığı vb. Eğlence oyunları da hazırladık, rahatça oynarken beklenmedik az eğlenceler toplayabiliriz.Bu süreçte, kendi gücümüzü artırabilecek önemli malzemeleri de rastgele bırakacağız. . Umarım tüm oyuncular, zorlu oyunun yanı sıra ruhlar dünyasının size getirdiği sıcaklığı hissedebilirler.
{STEAM_APP_IMAGE} /extras/lianxiwomen.png [/ img]

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1,Windows10
  • İşlemci: Intel I5 8400 /AMD Ryzen5 1500X
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVDIA GTX 970/ AMD RX 560
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1,Windows10
  • İşlemci: Intel I7 8700 /AMD Ryzen5 2600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVDIA GTX 2060 / AMD RX 5600XT
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git