Son Korsan İndir Yükle

Son Korsan İndir Yükle
27 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

%100 Türk yapımı MMO korsanlık oyunu Son Korsan ile 3D savaş ve korsanlık deneyimine hazır olun.

Geminizi geliştirin, seviye atlayın ve düşmanlarınızı denize gönderebilmek için yeterince güçlendiğinize emin olun. Geminizi gelişmiş toplarla, elit güllelerle, nitelikli bir mürettebatla ve yetenekli korsanlarla donatın. Size görkemli bir korsan olma yolunda yardımcı olacak pek çok özel malzemeyi de gözardı etmeyin.

Son Korsan’da bir filo kurarak veya mevcut bir filoya katılarak kendi güçlü ordunuzu oluşturun ve düşmanlarınıza korku salın. Birlikte adaları fethedebilir ve çok güçlü bir alyans haline gelebilirsiniz. Büyük denizlerin hakimi siz olun.

Günlük görevleri alarak daha fazla deneyim puanı kazanabilir ve gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Düzenli yapılan Futbol, Olimpiyat, Savaş gibi etkinliklere katılarak arkadaşlıklarınızı pekiştirin ve harika bir takım oyuncusu olduğunuzu gösterin. Bunların yanı sıra, Son Korsan’da Osmanlı donanmasındaki kadırga sınıfı gemilerden esinlenerek oluşturulan Kadırga modu, İstanbul Fethi’nin yeniden gerçekleştirilerek gemilerin karadan yürütüldüğü fetih simülasyon etkinliği, görevlerle harita parçaları toplayarak açabileceğiniz Kanuni Sultan Süleyman ve Barbaros Hayrettin Paşa haritaları gibi özel etkinliklerle oyuna bağlılığınızı arttırın. Ayrıca Son Korsan’daki 5 vs 5 PvP modunda rakiplerinizle kozlarınızı paylaşmayı, ölüm haritasında ise mücadeleci ruhunuzu sergilemeyi unutmayın.

Osmanlı gemilerinden ve kültüründen esinlenen ve gerçek tarihi yaşayacağınız Son Korsan 3D oyununda kendi şanınız için savaşın, alyansınızla birlikte hareket ederek adaları fethedin, yeni maceralara atılın ve denizleri yönetin!

Son Korsan’da para birimi olarak Elmas kullanılmaktadır. Elmasla geminizde genişletmeler yapabilir, savaşlarda size yardımcı olması için elit top ve gülle ve nitelikli korsanlar ve silahlar alabilirsiniz. Mevcut elmas paketlerini mağaza sayfasından veya oyun içerisinden görebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DX9 (shader model 3.0) or DX11 with feature level 9.3
  • DirectX: Sürüm 11
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Internet Connection Requirement
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git