Smashing Spirits: Brazilya’nın İlk Boksörü İndir Yükle

Smashing Spirits: Brazilya’nın İlk Boksörü İndir Yükle
13 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 1 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Bu merhametsiz ve nostajik macerada, savaş ve platform maharetlerinizi sınamaya hazırlıklı olun!
Biz daha önce hiç bir oyunda savaşmadığınız gibi savaşmanızı, ayrıca gizli duvarları bularak, birbirinin aynısı modellenmiş düşmanları ve bölüm sonu canavarlarını yenerek biraz nostajik anlar yaşamanızı istiyoruz.

Eğer siz Megaman, Castlevania, Dead Cells, Hollow Knight, Shovel Knight, Guacamelee gibi platform oyunlarını seviyorsanız, Muhteşem Ruhlar tam olarak sizin için yapılmış. Biz kendilerini zorlamak ve farklı mekanikler keşfetmek isteyen sevgili platform oyuncularımız sizler için, dolambaçsız bir aksiyon-platform oyunu yaptık!

HİKAYE: AMAZONLARDAKİ SPARTALILAR!

Amazonlardan ilham alınmış Brazilya Adasında yerliler yaşamaktadır. Uzunca bir süre farklı kavimler tek başlarına yaşamış ancak bir kaç yıl önce bir takım Cari insalarları olarak adlandırılan zırhlı, kalkanlı ve kılıçlı beyaz savaşçıların (Ortaçağ antik toplumlarından ilham alınmıştır.) gemileri okyanustan geldi. Cariler çok büyük bir sıkıntı yaratmamış gibi görünseler de onlar yaralılarının tümünü iyileştirdikleri zaman bütün insani çatışmaları kolaylaştıracaklarmış gibi de görünüyorlar.

YOĞUN MUHAREBE: Hızlı Tepki ve Hassasiyet Oyunun Anahtarıdır


Gerçek bir boksör gibi hissedeceksiniz! Sizin tepkilerinizin zamanlaması savaş alanındaki en önemli şey olacak, açık bir yer bularak zayıf noktaya şiddetli kombolarla saldırın ve hızlı düşünüp düşmanın saldırılarından düzgün bir biçimde kaçın!

AŞIRI YÜKLEME SİSTEMİ:Hızlı Oynayın ve Hasar Almayın! Güç ile Ödüllendirileceksiniz


Ustalıkla oynayarak düşmanlarınızın aklını başından alın! Eğer hızlı ve hırçın bir şekilde oynayarak hiç hasar almazsanız, ruhani gücü serbest bırakacaksınız! Her 4 levelda gücünüz ve hızınız şiddetle artacak.

NOSTAJİK GİZEM: "Şu lanet olası meyveyi nasıl alabilirim?"


Bizim ayrıca senin meraklı tarafın için de bir eğlencemiz var! Gizli itemleri bul ve Aiyra’nın refakatçi hayvanlarını kurtar, bu senin maceranı kolaylaştıracak ve eğer oyundaki her şeyi toplamayı seviyorsan, buna bayılacaksın!
Önemli Not: Gizemler oyundaki ilerleyişini etkilemez.

FEATURES

  • Steam entegrasyonu: Bulut Kayıt Sistemi
  • Nostajik Bölüm Sonu Canavarları: Birbirinin aynısı ,klasik kenardan kenara yürüyen (side-scrolling) zor 4 bölüm sonu canavarı.
  • Dolambaçsız Aksiyon: Bir çok metinle veya saatler süren özelleştirmeler ile oyalanma yok. Tek oyunculu tarafında 5 farklı seviyeye dağıtılmış 30 un üzerinde düşmanla gireceğin zor muharebelerle sadece eğlen.
  • Zorluk Ayarlamaları: Senin için çok mu zor? Sorun yok, bizler senin için bir "Nutella" modu ekledik!
  • Açılabilir Mekanikler: Saldırıdan kaçınmak veya daha fazla saldırmak için yetenek seçeneklerini al.
  • Kritik Kontroller: Bizim atadığımız kritik kontrollerle hassas ve hızlı bir şekilde hareket et.
  • Tamamiyle Oyun Koluyla Oynanabilir: Biz 30 dan fazla kolu onayladık. Bizim size önerdiğimiz konfigürasyon seçeneklerini kullanın ya da kendiniz ayarlayın.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git