Small Sister İndir Yükle

Small Sister İndir Yükle
27 Mayıs 2019 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, iltifat et, dedikodu yap, hakaret et, nasıl istersen öyle konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Günün sonunda birinci olmak için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışmacı, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur.

ÖZELLİKLER

* Daha Sapık Arda : Arda eskisinden daha sapık ve ağzı daha bozuk. Artık ona daha çok sinir olabilirsiniz.

* Yetenek Sistemi : Yeni eklenen bu özellik sayesinde, biri karaktere özel olmak üzere toplam 4 yetenek bulunuyor. Seçeceğiniz yetenekler, gidişatınızı ve kazanacağınız puanları büyük ölçüde etkileyecektir. Oyun başında size verilen puanları 4 çeşit yeteneğe dağıtabilir ve yarışma esnasında yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

* Dinamik Yapay Zeka : Bu evin içinde hiç kimse sabit değil. Hiç kimse harekete geçmek için sizin bir şeyler yapmanızı beklemiyor. Koltuğa oturup öylece beklerseniz büyük ihtimalle gün sonunda elenirsiniz. Herkes bir zekaya sahip ve yaptığınız hareketlere göre tepkileri dinamik olarak değişiyor.

* Puan Sistemi : Konuştuklarınıza, yaptıklarınıza dikkat edin. Her etkileşiminizin bir sonucu var ve buna bağlı olarak az yada çok puan kazanırsınız. Gün sonunda birinci olabilmek için toplayabildiğiniz kadar puan toplayın. Ve artık yarışmacıların puanları gerçek zamanlı olarak puan tablosunda görünüyor.

* Çizgisel Olmayan Oynanış : Oyunun doğası gereği, yaptığınız seçimler ve oynama şekliniz oyun sonunu büyük ölçüde etkileyecektir. Her yeni oynayışınızda farklı deneyimler ve farklı sonlarla karşılaşabilirsiniz.

* Zengin İçerik : Yapılacak o kadar çok şey var ki, ilk oynadığınızda her şeyi keşfetmeniz imkansız ve daha fazlasını görmek için yeniden oynamak isteyeceksiniz.

Sistem Gereksinimleri

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: Pentium IV 1 Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB ekran kartı – Geforce FX 5200 yada ATI Radeon 9200
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 675 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git