Roman Way İndir Yükle

Roman Way İndir Yükle
3 Ağustos 2020 tarihinde eklendi, 16 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Roman Way’da; antik çağın en karlı köle üretim zincirini kurmaya çalışacak, benzersiz ticaret sistemiyle paraya para demeyeceksin.


Güçlü bir köleyi mermer madeninde, becerikli bir köleyi ise kılıç fabrikasında kullan. İhtiyacın olan köleleri satın al, verimi tavana çıkart ve daha çok kar et.


Verimi arttırmak için yeni teknolojileri açabilir, taverna gibi binalarda kölelerine şarap ikram edebilirsin. Veya tanrılara adak adayarak onları memnun edebilirsin.


Kölelerini beslemek için buğdaydan un, undan ekmek üret. Veya bunlarla uğraşmak istemiyorsan ekmeği dışardan al. Şarap gibi bol tüketilen materyalleri üreterek şehirlerin talep ihtiyaçlarını karşılayabilir, kılıç zırh gibi talebin az olduğu ürünleri ise doğrudan Roma ordusuna satabilirsin.


Roman Way’da her senaryonun kurgusu farklı bir deneyim vermek için tasarlandı. Örneğin ilk senaryoda Roma’dan gönderilen çok sayıda köleyi özelliklerine göre sınıflandırmalı ve onları besleyecek bir sistem kurmalısın. İkinci senaryoda ise kısıtlı bir süre içerisinde, savaşta olan Roma ordusuna gerekli teçhizatı sağlamalısın. Tabii ki daha rahat oynamak isteyen ve bütün mekaniklerin tadına varmak isteyen oyuncular için Sandbox modu da mevcut.


Farklı senaryo modlarını dene.
Onlarca araştırmayı ve yeteneği aç.
Farklı endüstrilere gir ve farklı ürünler üret.
Verimi maksimize ederek üretimini yukarılara çıkart.
Gerçekçi ticaret sisteminin tadına var.
İhtiyacın olan tipte köleler al ve köle kampını genişlet.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git