Robot Gentleman Serisi İndir Yükle

Robot Gentleman Serisi İndir Yükle
2 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Klasik atomik macera 60 Seconds!’ın bu yeni, iyileştirilmiş sürümünde Dolores, Ted, Mary Jane ve Timmy tekrar nükleer kıyamet ile karşı karşıyalar! Yeniden atomize edilmiş, 4K destekli, yenilenmiş 2D grafikler ve el çizimi 3D dokular, yeni etkileşimli menü, iyileştirilmiş arayüz sistemi, teknik yenilikler ve tabii ki… yeni içerik!

 • YENİ OYUN MODU

  Hayatta Kalma Mücadeleleri! Farklı senaryolar etrafında dönen bir hikaye ile nükleer çölden kaçmak için!

 • YENİ FIRSATLAR!

  Nükleer çölden gösterişli bir şekilde kaçabilir misin?

 • YENİ İLİŞKİ SİSTEMİ

  McDoodle aile üyeleri arasında daha fazla hikaye ve çılgın etkileşimler!

 • YENİ SESLER, ÇİZİMLER VE AÇILABİLİR GÖRSEL İÇERİK

  ile nükleer sığınağına biraz renk kat!

 • YENİ BAŞARILAR!

Çarpışmaya sadece 60 saniye var ve evin içinde çılgınca bir koşuşturmaya başlayarak aileni ve faydalı kaynakları araman gerekiyor. Her şey sana karşı olacak; zaman, kendi mobilyaların, her oynadığında değişen ev… Ayrıca çok önemli bir karar vermen lazım: Yanına neleri alacak ve kimleri geride bırakacaksın?

Nükleer sığınağa zamanında ve canlı ulaşmak sadece başlangıç. Yanına aldığın kaynaklar ve kurtardığın kişiler hayatta kalma mücadelende hayati bir rol oynayacak. Her hayatta kalma mücadelesi farklı bir hikaye olacak, her gün yaşayacağın beklenmedik olaylar seni şaşırtacak. Tüm bu hikayeler mutlu sonla bitecek mi? Bu sana bağlı. Gıdayı ve suyu paylaştır, kaynaklarını en iyi şekilde kullan, zor kararlar ver ve hatta nükleer çölde keşfe çık.

Bol şans.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git