Redneck Ed: Astro Monsters Show İndir Yükle

Redneck Ed: Astro Monsters Show İndir Yükle
13 Eylül 2020 tarihinde eklendi, 3 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında


Redneck Ed: Astro Monsters Show, galaksiler arası şov dünyasında basit bir tamirci olan Ed’in başına gelen enerjik, renkli bir arcade tarzı dövüştür. Ed’in çalınan yüzünü geri kazanmak için galaktik gladyatör turnuvasının sahne arkasındaki iç çalışmalarını keşfedin, gizemleri çözün ve uzaylı kitleler arasında ün kazanın!


İnanılması gereken uzaylıların yaşadığı kaprisli bir dünyada bir renk isyanı. Zamansız filmlerden ve klasik oyunlardan esinlenen seviyeler tonlarca Paskalya yumurtası içerir, bu yüzden Ed avına gidecek!


Durmayı düşünmeyin, bir saniyeliğine bile! Yapımcıları mutlu etmeliyim, sözleşmenizi kafanızla birlikte baltalamasınlar. İmkansız düşmanları ele geçirirken katil film müziğinin hasta ritmine saldırı. Kanarsa – Ed kafatasını bir İngiliz anahtarıyla bastırabilir!


Sen şov dünyasının kıyasıya dünyasında süpürülen bir aktörsün. Canavarları öldürmek, patronları fethetmek, müthiş tuhaf seviyelerde hayatı tehdit eden maceralara devam etmek – bunların hepsi hala sarılıyor. Daha derine inin ve tüm parıltı ve muhteşem görsellerin arkasındaki bükülmüş entrikayı ortaya çıkarın. Şovun son bölümünün nasıl oynayacağı tamamen size bağlı!


Galaksiler arası eğlence endüstrisine zarar veren gizemlere cevap bulmanıza yardımcı olacak müttefikler ararken sonsuz kozmik iğrenç ordularıyla yüzleşin, bulmacaları çözün ve bir barda birkaç kadeh kaldırın.

Işıklar! Kamera! Onlara sahip olduklarını göster!

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git