Puyo Puyo™Tetris® İndir Yükle

Puyo Puyo™Tetris® İndir Yükle
28 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 313 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Eşi benzeri olmayan bu eğlenceli, hızlı ve rekabet dolu parti oyununda bulmaca oyunlarının iki büyük gücü çarpışıyor ve oyun tarihinin en çok satan ve en bilinen markalarından biri olan Tetris® ve SEGA’nın Puyo Puyo™’su bir araya geliyor! Tek oyunculu Adventure ve Challenge modlarından, dört oyuncuya kadar destekleyen Arcade modlarının azılı rekabetine kadar çok çeşitli oyun tarzları sizi bekliyor. Adventure modunda yeni karakterler ve arka planlar açın veya oyun içi Mağaza’dan Puyos ve Tetriminos için yeni karakter sesleri, kaplamalar, arka planlar ve çok daha fazlasını alın. İsterseniz Puzzle League veya Free Play gibi dört oyuncuya kadar destekleyen çok oyunculu çevrimiçi modlardan birini oynayarak bulmaca yeteneklerinizi dünya çapında sınayabilirsiniz. Oyun içindeki metinlerin tamamının İngilizce olduğunu lütfen unutmayın.

FEATURES!

Adventure
Bu tek oyunculu mod, Puyo Puyo ve Tetris evrenlerine ait farklı karakterleri barındıran ve her biri on etaptan oluşan on farklı oynanış sunuyor. Her etapta oyuncuları kazanmak ve devam edebilmek için üstesinden gelmesi gereken eşsiz görevler bekliyor!

Multiplayer Arcade
Aynı bilgisayardan dört oyuncuya kadar destekleyen Çok Oyunculu Arcade, oyuncuların içindeki rekabetçi ruhu ortaya çıkaran zengin bir çeşitlilik sunuyor!

Versus
Oyuncular ister Puyo Puyo ister Tetris ile canları pahasına başa baş bir bulmaca kapışmasına giriyor.

Swap
Belirli aralıklarla tekrar tekrar değişen Puyo Puyo ve Tetris tahtalarında rekabet eden oyuncuların yetenekleri en zor şekilde sınanıyor.

Fusion
Oyuncuların Puyos ve Tetriminos ile aynı tahtada birlikte rekabet ettikleri bu ortaya karışık modda zafere uzanmaları için becerikli olmaları ve hızlı düşünmeleri gerekecek.

Big Bang
Oyuncular, her biri diğerinden farklı görev tahtalarını olabildiğince hızlı tamamlayıp oyunu kazanmak için birbirleriyle yarışa girecek.

Party
Oyuncular Puyo veya Tetris tahtalarında rekabet ediyor ancak bulmacaların içinde birbirlerine yardım ettiklerinde veya rakiplerine zarar verdiklerinde aktifleşen özel eşyalar bulunuyor.

Online
Oyuncular Puzzle League veya Free Play gibi dört oyuncuya kadar destekleyen çok oyunculu çevrimiçi modlardan birini oynayarak bulmaca yeteneklerini dünya çapında sınayabilir.

Puzzle League
Rekabet tutkunları için olan bu modda sıralamanızı yükseltin, rütbe kazanın ve yeni ligler hedefleyin.

Free Play
Kayıt tutulmayan, oyuncuların kendilerine göre oyun ayarlarını değiştirebildiği ve arkadaşlarını oyuna davet edebildiği rahat bir oyun deneyimi.

Replays
Oyuncular arkadaşlarına hava atmak için çevrimiçi maçlarını kaydedip yükleyebilir veya etiket ve filtre sistemini kullanarak diğer oyuncuların maçlarını aratıp nasıl oynadıklarını izleyebilir.

Solo Arcade
Multiplayer Arcade modlarından birini Battle veya Endurance maçlarında bilgisayara karşı oynayın veya tek oyunculu Challenge görevlerini deneyin!

Battle
Birbirinin yerine geçen insan oyuncular, 1-3 bilgisayar rakibine karşı aynı anda mücadele edecek.

Endurance
Ardı arkası kesilmeyen bilgisayar rakiplerinize karşı dişe dişe mücadeleye girin ve kazanabildiğiniz kadar kazanmaya çalışın.

Challenge
Rakiplerinizi unutun, kendinizi Sprint ve Marathon maçlarında veya tahtaya sığması için Puyoları küçülten tuhaf Minik Puyo’nun olduğu maçlarda sınayın.

Japanese VO
İlk defa Batı’daki oyuncular orijinal Japonca seslendirme ve yerelleştirilmiş alt yazılar ile oynayabilme seçeneğine sahip olacak.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git