Pro Basketball Manager 2019 İndir Yükle

Pro Basketball Manager 2019 İndir Yükle
28 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 178 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

En eksiksiz basketbol menajerlik oyunu geri döndü! Pro Basketball Manager 2019 ile takımınızın antrenörlük rolünü üstlenin.
Kariyerinize istediğiniz kulübün antrenörü olarak başlayın, çaylak veya efsane oyuncularla zafere ulaşın! Bunun için sadece oyuncularla sözleşme imzalayıp onları çalıştırırken aynı zamanda oyunun içinde yer almalı ve sahada onlara talimatlar vermelisiniz. Ayrıca kulüp bütçesini yöneterek veya salonunuzu geliştirerek günlük operasyonlarda da başarılı olmalısınız.
Tüm küresel turnuvalar gerçeğine uygun şekilde oluşturulmuştur: Kuzey Amerika ligi, Avrupa Şampiyonası ve hatta Dünya Şampiyonası.
Basketbolseverler, Pro Basketball Manager 2019 sayesinde mümkün olan en yüksek gerçeklik ile PC/MAC’inizde takımınızı yönetin!

 • 2018/2019 kadrolarıyla birlikte dünya çapında 80’den fazla oynanabilir turnuva (15 kadın turnuvası dahil) ve 20,000 oyuncu!
 • Yeni 3B Motor ile maç esnasında yepyeni kullanıcı arayüzü
 • Tercihlerinize göre dinamik olarak inşa edilen daha detaylı 3B Salon (koltuk sayısı, koltuk rengi, koltuk sayısı…)
 • 3D modunda oyuncular, antrenörler ve hakemler için yeni animasyonlar.
 • Oyuncu transferleri ve teknik ekip anlaşmaları geliştirildi.
 • Sezon boyunca yaptırdığınız antrenmanlar ile oyuncuların kaydettiği gelişim oranı iyileştirildi.


1,000 OYNANABİLİR TAKIMDAN BİRİNİ KONTROL EDİN!
Pro Basketball Manager 2019’da, kariyerinize Los Angeles veya New York gibi tanınmış takımların antrenörü olarak başlamayı seçebilir veya bir kolej takımının veya dünyanın herhangi bir yerinden istediğiniz bir takımın başına da geçebilirsiniz. Tercih sizin! Kulüp takımının yanı sıra bir milli takımı da yönetmeyi seçerek iki kulvarda yarışabilirsiniz!

TÜM DÜNYADAN OYNAYABİLECEĞİNİZ 80’DEN FAZLA TURNUVA!
Pro Basketball Manager 2019’da Amerikan kolej liginden ünlü ulusal Amerikan ligine, Avrupa liglerinden Asya liglerine kadar çok sayıda oynanabilir turnuva. Ayrıca ulusal turnuvaların yanı sıra takımınız ile uluslararası turnuvalarda da mücadele edebilirsiniz!
Ayrıca PBM2019 15 kadın turnuvasının oyunda yer almasından gurur duyuyor.

GÖZLEMCİLER, ANTRENMAN, BÜTÇE … TAKIMINIZI YÖNETMEK İÇİN ÇOK SAYIDA PARAMETRE
Kapsamlı bir gözlem sistem ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları izlemek için gözlemcilerinizi gönderin. Oyuncularını kollektif şekilde çalıştırırken en iyi sonuçları elde etmek için bireysel antrenmanları da göz ardı etmeyin. Salonunuzu geliştirerek kulübünüzü finanse edin. Kulübünüzün ününü artırmak için birçok imkan emrinizde!

MAÇLARINIZI 3B OLARAK OYNAYIN VE TAKTİĞİNİZİ İSTEDİĞİNİZ AN DEĞİŞTİRİN
Takımınız hazır olduğunda sezona başlayabilir ve tüm maçları canlı olarak oynayabilirsiniz! Maçları yeni arayüz ve yeni 3B motor ile izleyebilirsiniz. Oyuncularınızın durumunu kontrol edin, oyuncu değişikliklerini yapın ve hatta maç sırasında istediğiniz an stratejinizi değiştirin. Savınma ve hücum taktiklerinizi değiştirebilir ve ayrıca oyuncularınızın oynayacağı bir sonraki oyunu belirleyebilirsiniz! Takımınızın kazanması için oyuncularınızın en iyi durumda olmalarını sağlamak için onlarla etkileşime girin.

HER LİGİN KENDİ KURALLARI VAR.
Her ligin kendi kuralları var ve tümü Pro Basketball Manager 2019’da gerçeği yansıtacak şekilde yeniden oluşturuldu. Ayrıca yöneticileriniz sezon hedeflerinizi düzenleyecek ve isterseniz hedeflerinizi yükseltebileceksiniz!
Takımınız için geçerli olan transfer işlemleri takımınızın oynadığı ligi göre tamamen değişiklik gösterecek. Oyuncuların ücret almadığı profesyonel olmayan bir takım yönetiyorsanız onlarla gerçekten ilgilenerek oyuncuları takımınıza gelmeye ikna etmelisiniz. Kuzey Amerika liginde ise, sözleşmelerin tüm yönlerini, lüks vergisi ödememek için istisnaları yerine getirmeniz gerekecek. Takaslardan veya drafttan bahsetmiyoruz bile. Son olarak diğer liglerde takımınızda sezon için ayrılan bütçeyi aşmamaya dikkat ederek oyuncu transferlerini, kiralamalarını veya serbest oyuncular ile imzalanan anlaşmalarını yönetmelisiniz.

KENDİ TAKTİK TAHTANIZ!
Pro Basketball Manager 2019 maç sırasında kullanabilmeniz için kendi taktiklerinizi oluşturmanıza olanak tanıyarak antrenörlük deneyiminizi derinleştirir. Hayal gücünüzü serbest bırakın, oyun ustası sizsiniz! Ayrıca antrenör olarak ilk deneyiminiz ise, sizin için en karışık görevleri bile yerine getirebilecek olan asistandan yardım alabilirsiniz.

OYUNCULAR VE ANTRENÖR ARASINDA ÇOK SAYIDA ETKİLEŞİM
Her oyuncunun kendine özgü bir kişiliğinin olmasının yanı sıra başka bir oyuncu veya kulüp ile olan ilişkisi de oyuncuya özgüdür. Bu, oyuncuların isteklerini ve ruh halini etkileyeceğinden antrenör olarak mutlu bir ortam yaratmalısınız.

BİNLERCE TAKTİK HİZMETİNİZDE!
Oyuncular ve takımlar için olmak üzere binlerce istatistik parmaklarınızın ucunda. Böylece gelişiminizi yönetebilecek, oyuncularınızın zihinsel veya fiziksel durumunu kontrol edebilecek ve kariyerinizi değerlendirebileceksiniz. Hatta kendi takımınız veya başka bir takım için arşivlere dönüp bakabileceksiniz. Ayrıca karşılaştırma aracı ile iki oyuncuyu anında karşılaştırabileceksiniz

VERİTABANI EDİTÖRÜNÜ KULLANARAK VERİTABANINDA DEĞİŞİKLİK YAPIN VE BUNLARI STEAM WORKSHOP ARACILIĞIYLA TOPLULUK İLE PAYLAŞIN.
Pro Basketball Manager 2019, takım ve oyuncu isimlerini değiştirmenize olanak tanıyarak kendi evreninizi oluşturmanızı sağlayan bir veritabanı editörü içeriyor. Steam Workshop ile diğer oyuncuların paylaştıkları veritabanlarını da indirebilir ve onları kullanabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+, 32 or 64bits
  • İşlemci: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +, SSE2 instruction set support
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Graphics card with DX10 (shader model 4.0) capabilities
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Windows XP & Vista are not supported, Minimum resolution : 1024 * 768
  Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 700 series or similar
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git