Play With Me: Escape room İndir Yükle

Play With Me: Escape room İndir Yükle
4 Kasım 2019 tarihinde eklendi, 45 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Yapboz gibi tasarlanmiş bir oyunun nasil olabilecegini gör! Var olan nesneleri kullanarak hileli illüzyonlarin ve optik bulmacalarin kurnazlikla üstesinden gel ve hepsinden de önemlisi şu soruya cevap ver: Benimle oynamaya cesaret edebilecek misin? Testere filminden esinlenilmiş bir dünyaya adimini at.

Araştirmaci gazeteci Robert Hawk, eşi Sara ile birlikte esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Polis sadece araba kazasinin enkazini bulur. Soruşturma memurlarinin şüphelerine göre Hawk’in uzun zamandir makalesinde konu edindigi bir seri katil olan ve "Illüzyon" denen bir adamin, kaybolmalariyla bir alakasi olabilir. Görünüşe göre arkadaşi ve ayni zamanda özel bir dedektif olan Patrick Clark’in da yardimiyla, katilin kimligini bulmaya çok yaklaşmişti. Bu kazanin sonucunda ise Hawk kendisini "Illüzyon"un içerisinde buluyor ve hayatta kalabilmek için bu bulmaca labirentinde ilerlemesi gerekiyor.

Hasta bir zihnin yaratmiş oldugu karanlik dünyayi gör ve arkasinda kimin oldugunu bulmaya çaliş. Lakin bu yolculukta tek başina olmayacak, hapsedilmişlerin minnetini kazanacak hatta birazcik suistimal ve iyilikle yardimlarini da alabileceksin. Peki onlari nasil kullanacaksin? Tuzaktan kurtulabilmek için arkadaşini kurban etmeye hazir misin? Insan dogasini pek çok ahlaki seçimle ve seni farkli sonlara ulaştiracak yan görevlerle test et!

Kendini olaya daha çok kaptirarak sana eziyet edeni kurnazliginla yenmek için gerçek nesneleri kullan. Mumlari üfleyip söndürmek için mikrofona üfle, kibriti yakmak için el hareketi yap, kutuyu salla (içerisinde ne olabilir ki?), kavanozu aç (burada biraz dikkat et çünkü içinden gözler firlayabilir!) ya da birine çekiçle saldir! Umarim yakinda bir yerde aynan vardir… Ve bu, sürprizlerin sadece bir kismi!

Tehlikeli bir psikopatin dünyasina gir ve karakterinizin zihinsel durumunu belirleyen ve bir bilgisayar oyununda ilk defa kullanilan gerçekçi bir sistem sayesinde kafayi siyir! Sonra ek aktiviteler yaparak – sanal bir telefonda günlük oluşturarak, kisa mesajlari okuyarak ya da oyun oynayarak – birazcik rahatlayabilirsin. Tüm bunlar senin delirmemen için var!

Rastgele olaylarin sayesinde oyundaki her karşilaşmanin farkli olacagini unutma! Zorlu bir mücadeleye ihtiyacin varsa, ayricalikli hayatta kalma modu dahil ek modlarla, becerini sinayabilirsin.

Oyun Özellikleri:

  • Hayal gücünü kişkirtacak pek çok optik bulmaca
  • Dehşet verici durumu unutmani saglayacak ekstra aktiviteler (çalişan bir telefon, bilgisayarlar ve daha fazlasi)
  • Insanligini sinayacak ahlaki seçimler ve çeşitli sonlar
  • Çeşitli oyun modlari, yan görevler ve seni aylarca eglendirebilecek rastgele gelişen olaylar
  • Karakterinin zihinsel durumunu belirleyen sistem, senin ne kadar delirmiş oldugunu gösterecek
  • Seni saatlerce ekraninin başinda tutacak korkunç bir entrika
  • "Testere" filminden esinlenerek oluşturulmuş oyun atmosferi
  • Etrafinda bulunan nesneleri – mikrofon, ayna, kamera, vs. – kullanabilme
  • Escape room game
  • Kan donduran oyun müzigi ve seslendirme!

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git