PixelJunk™ Eden İndir Yükle

PixelJunk™ Eden İndir Yükle
15 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 260 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Başarılı eleştiriler alan, PSN’in çok sevilen oyunu PixelJunk™ Eden artık Steam’de!
Yeni özellikleri ve PC için tekrar düzenlenmiş kontrolleriyle PixelJunk™ Eden, PS3’de oynayanlara bile yepyeni bir tecrübe yaşatıcak. Her yeni bölüm de, başka dünyalardan gelmiş bitkisel hayatlardan oluşan devasa “bahçelerde” geçen bu organik platformda ilerlemek için sallanmanız, tırmanız ve zıplamanız gerekicek. Ufak fakat çevik “Grimp”e yön verirken, gezdikçe büyüyen bahçeleri ve akıllıca gizlenmiş “Spectra”ları görüceksiniz. Her daim büyümeye devam eden dev bitkileri sürerken, üzerlerinden atlayıp Polen hırsızlarını, yükselen polen sesleriyle beraber yok edin. Toplardan fırlatılın, yerçekimsiz alanda uçun, diğer dünyalara ulaşın veya rüzgarın sizi uçurmaması için bütün çabanızla bir yaprağa tutunun. Her bahçenin kendisine ait görevleri, bilmeceleri ve düşmanları zihninizi daha da genişleticek.
Birbiriyle uyum içinde bağımsız artist “Baiyon” tarafindan yaratılmış minimalist techno müzikleri ve kendisine özgü grafik stiliyle, Eden size bu veya başka bir gezegende yaşayamıyacağınız bir tecrübe yaşaticak.

Ana Özellikler:

  • Sizi etkisi altına alıcak, bağımsız müzisyen ve grafiker Baiyon tarafından yapılmış, uyum içindeki grafik ve müzikler.
  • Eden ve “Encore” eklenti paketinden oynayabileceğiniz 15 bahçe.
  • Fare için yeniden düşünülmüş kontroller.
  • Oyuncuların çok uzaklaştıklarında geri dönmeleri için, önceki zıpladıkları yere döndüren yeni özellik; “Hızlı Çarpıklık” .
  • Yeni ve geliştirilmiş “devam” özelliği : Oyuncular artık en son bıraktıkları Spectra’dan istedikleri anda başlayabilir
  • Steam başarımlarınıza eklenicek birçok yeni ve eğlenceli başarımlar.

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git