Outsider: After Life İndir Yükle

Outsider: After Life İndir Yükle
28 Kasım 2021 tarihinde eklendi, 8 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

İnsanlık yüzyıllar önce yok oldu. "Escape" girişimi – hayatta kalmak için son şansımız – başarısız oldu. Ancak gizemli bir bilim kompleksinin kalıntıları arasında bir kaza, gücü, evreni kurtarabilecek tek kişi olabilecek benzersiz bir android’e geri kazandırır.

Kesintisiz tek bir kamerayla güzelce çekilmiş, hayranlık ve merak dolu duygusal bir hikayede HUD-ini ile yolculuk yapın. Güzel görseller ve büyüleyici bir film müziği ile hayata geçirilen sürükleyici bir dünyada geçen çeşitli mantık tabanlı bulmacaları çözerek Outsider: Sonraki Hayat’ın gizemlerini çözün.

Oyunun sundukları:

Hikaye Odaklı Bulmacalar
Her bulmaca Outsider: Sonraki Hayat’ın büyüleyici bilim kurgu anlatısına gömülüdür. HUD-ini’yi geri getirmekten, şimdiki çorak bir Dünya’yı keşfetmeye kadar, her bulmacayı çözmek hikayeyi ilerletecek.

İnsanlığın Sonu Hiç Bu Kadar İyi Görünmemişti
Sevimli HUD-ini’den, yabancı bir gezegenin panoramik manzaralarına kadar Outsider: Sonraki Hayat, görselleri, çarpıcı renkleri ve güzel el animasyonlu set parçalarıyla adeta gözleri kamaştırıyor.

Sadece mantıklı.
Oyuncak lastik tavuğu dandik teleferik niyetine kullanma günleri geride kaldı. Galaktik yolculuğunuzda karşılaşacağınız her bulmaca, akıl ve mantıkla çözülebilir.

Yıldızlararası Maceraların Tabii Ki Güzel Bir Film Müziğine İhtiyacı Var
Bir bilim kurgu macerasının harika bir film müziğine ihtiyacı vardır ve Outsider: Sonraki Hayat’in da eksik kalir hiç bir yönü yok. Karanlık ve atmosferik müzik tonları, önemli hikaye anlarının aklınızda kalmasını saglar.

ÖDÜLLER VE ADAYLIKLAR:

● Apple App Store – Günün Oyunu
● Unfold Games Awards 2021 – Mansiyon Ödülü
● Indie X 2019 – En İyi Portekiz Oyunu
● Game Connection Europe 2019 – En İyi PC Oyunu, En İyi Casual Oyun ve En İyi Sanat Kalitesi adaylıkarı
● DreamHack Summer 2019 – En İyi Arthouse Oyunu
● PlayStation Talents 2018 – En İyi Portekiz Oyunu adaylığı
● Eurogamer Summer Fest 2018 – En İyi Portekiz Oyunu adaylığı

Sistem Gereksinimleri

Sayfa başına git