OpenTTD İndir Yükle

OpenTTD İndir Yükle
10 Nisan 2021 tarihinde eklendi, 6 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

OpenTTD, oyuncuların yolcuları ve kargoları karayolu, demiryolu, su ve hava yoluyla taşıyarak para kazandıkları bir iş simülasyon oyunudur; Chris Sawyer’ın 1995 yapımı Transport Tycoon Deluxe’ün açık kaynaklı bir yeniden yapımı ve genişletmesidir.

İnşa et

Yollar, demiryolları, rıhtımlar ve havaalanlarından oluşan bir ağ oluşturarak, 4096 x 4096 kareye kadar prosedürel olarak oluşturulmuş haritalarda endüstrileri ve şehirleri birbirine bağlayın. Yoğun şehir sokaklarında gezinin, okyanusları ve nehirleri geçin ve dört iklimden birinde yüksek dağları fethedin.

Ulaştır

Üretim zincirlerini tamamlamak ve bitmiş ürünleri kasabalara taşımak için tek başınıza veya arkadaşlarınızla çalışın. Çok yönlü, birleşmiş bir ağın lojistiğini; opsiyonel kargo hedeflerine gerektiği gibi sağlayan, yüzlerce araçlık bir filo oluşturun!

Geliştir

Kasabaların büyüdüğü yıllar boyunca teknolojik gelişmelere ayak uydurun; yeni ulaşım türleri icat edilir; ve endüstriler ortaya çıkar, üretimi değiştirir veya başarısız olur. Talebe ayak uydurmak ve gecikmeleri önlemek için istasyonları genişletin ve ağ kapasitesi oluşturun.

Genişlet

Oyun içi içerik servisi aracılığıyla topluluk yapımı modlarla OpenTTD tecrübenizi özelleştirin, bunlara gerçek dünyadan araçlar, yeni endüstri takımları, özel senaryolar ve daha fazlası da dahil.

Ücretsiz ve açık kaynak

OpenTTD, GNU Genel Kamu Lisansı sürüm 2.0 altında lisanslanan ücretsiz ve açık kaynaklı bir yazılımdır. OpenTTD devam eden geliştirme aşamasındadır. OpenTTD hiçbir şeyin kısaltması değildir.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X
SteamOS + Linux

Sayfa başına git