Narita Boy İndir Yükle

Narita Boy İndir Yükle
30 Mart 2021 tarihinde eklendi, 8 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Hikaye

80’lere geri dönüyoruz. Zamanının dâhilerinden biri olan The Creator, Narita One adında bir video oyunu konsolu yaratıyor ve en büyük oyununun adı da Narita Boy.

Narita Boy inanılmaz bir başarı yakalıyor! Kartuşlar dünya genelinde adeta yok satıyor. Birkaç hafta içinde Narita Boy, tüm zamanların en çok satan video oyunu oluyor, Techno-sword’la oyuncuları eşsiz bir maceraya çıkaran bu güç fantastik oyunu büyük övgü topluyor.

Bu sırada ikili kodların içinde dijital dünya, gerçeklikle bir araya geliyor. Him, dönerek The Creator’ın anılarını siliyor. Yönetici program olan Motherboard ve ajanları da Narita Boy protokolünü etkinleştiriyor.

Stallionlar geliyor ve Digital Kingdom’ın bir kahramana ihtiyacı var.

Oyun

Narita Boy’da bir senfoni tutkunu ol! Efsanevi bir piksel kahramanın Digital Kingdom’ın içinde bir yankı olarak hapsolduğu radikal bir aksiyon macera oyunu. Techno-sword’un ardındaki gizemleri keşfet, yozlaşmış ve bozulmuş Stallionlarla kılıçları kilitle. Dünyayı kurtar!

Pikselde mükemmellik: İş üstündeki bir mükemmeliyetçinin parıldayan bir örneği. Retro dönemine ait, el çizimi animasyonlarla hayata getirilen görselleri deneyimle.

Digital Kingdom’ın gizemlerini keşfet: Bu hiç bitmeyen hikayede* bozuk ikili kodların en karanlık derinliklerini keşfetmek için yukarıya, aşağıya, sola ve sağa git.

Trichroma’yı en üst seviyeye yükselt: Stallion tehdidini yenebilecek tek silah sende, Techno-sword’u al ve onu düşmanlarının dijital kalplerine sapla. İmparatorun karşı saldırıya geçmesine izin verme, bıçak sırtından kurtul.

Zor ölen düşmanlar: En karanlık kabuslarında görebileceğin düşmanlarla yüzleş!

Elebaşlarına baytları göster: Bir sürü tamamen radikal ve harika elebaşıyla yüzleş. Ölümcül Ejderha Robot Yengecin, Siyah Gökkuşağının ve çok daha fazlasının üstesinden gelerek elebaşlarının terminatörü ol!

Retro dönemine ait sesler: Digital Kingdom’da seyahat ederken ferahlatıcı synth dalgaları yüzüne çarpsın. Güçlü tempolar seni geleceğe döndürecek.*hikayenin bir sonu var.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

  Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core processor, 2.0 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 9800 GTX, 1 GB or AMD Radeon HD 4870, 1 GB
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Windows Compatible Soundcard
Bedava full oyun indir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git