Mystery of Neuschwanstein İndir Yükle

Mystery of Neuschwanstein İndir Yükle
26 Haziran 2019 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Dünyaca ünlü bir kale, romantik bir kralın gizemli ölümü ve karanlık bir komplo ağına işaret eden meçhul ipuçları… Sürükleyici, hatta Pulitzer ödülü potansiyeline sahip bir hikâye için bir gazeteci daha ne ister ki?

İrlandalı “Gerçekler ve Hayaller” dergisinin araştırmacı yazarı Sarah Hamilton, ünlü Neuschwanstein Kalesi’nde garip bir şeylerin döndüğü hakkında kanıt elde ettiğinde bir saniye dahi tereddüt etmiyor. Bu heyecan verici bulmaca ve macera oyununda Almanya’nın en sansasyonel faili meçhul olayı olan Bavaria Kralı 2. Ludwig’in 1886 yılındaki ölümünün ardındaki gerçeği bulma yolunda Sarah’ı ve yeni tanıştığı tarih kriminoloğu Profesör Adler’i tehlikeli bir yolculuk bekliyor.

Kralın Starnberg Gölü kıyısındaki ölümü, resmi kaynakların gösterdiği gibi intihar girişiminin sonucu muydu? Yoksa cinayet miydi? Peki kralın ölümünden en çok kim faydalandı?

Bu muhteşem kalede görünenden daha fazlası gizleniyor. Gizli geçitler, odalar ve daha nice sırlarla dolu! Sarah ile Profesör Adler, işi çözmek için bilgilerini ve farklı becerilerini birleştirecek. Ancak gizemli bir keşiş, şifreli mesajlar göndermeye başladığında ve ilk ceset ortaya çıktığında işleri zorlaşıyor. Hırslı gazeteci ile dalgın Profesör Adler, araştırmalarını yaparken dikkatli olmak zorunda. İnsanlar göründüğü gibi değil ve bazıları Neuschwanstein’ın sırlarının gün ışığına çıkmasını istemiyor. Kâhya Beatrix von Lohen’in nazik yüzünün ardında ne yatıyor, İtalyan inşaat denetçisi Salvatore Francetti’nin planları ne?

Ve bu komplo ağları içinde nasıl bir rol oynayacaklarını kimse bilmese de “Guglmänner” hakkındaki söylentiler de hafife alınamayacak nitelikte.

Neuschwanstein kalesinin gizemini ve Kral 2. Ludwig’in açıklanamayan ölümünün ardındaki sırrı çözmelerinde gazeteci Sarah’a ve arkadaşı Profesör Adler’e yardım edebilecek misin?

Features:

  • Bavaria kralı 2. Ludwig’in gerçek hikâyesine dayanan, Neuschwanstein hakkında heyecan verici ve gizemli bir hikâye
  • Sarah’ın Neuschwanstein’ın ve 2. Ludwig’in ölümünün ardındaki sırrı keşfetmesine yardım et!
  • Muhteşem ve zorlu bulmacalar, zarif görsel sahneler
  • Elle çizilmiş muhteşem sahneler
  • Atmosferik müzikler
  • Almanca ve İngilizce seslendirme ile
  • Chimera Entertainment tarafından geliştirilmiştir

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git