Mystery Castle İndir Yükle

Mystery Castle İndir Yükle
15 Temmuz 2019 tarihinde eklendi, 77 kez okundu.

Bu Oyun Hakkında

Retro esintileri taşıyan bir başyapıt olan ‘Mystery Castle’ (Gizemli Kale), diğer bütün puzzle oyunlarına hükmedecek tek bir puzzle oyunu!

Bu oyun macerayı, hazine avcılığını, kahkahalarla gülmeyi, yaratıklara dönüşmeyi, iksir içmeyi, canavarların bedenlerini ele geçirmeyi, patlamaları, beceriksiz büyücüleri, aptal golemleri, yüzen devasa göz kürelerini, sihirli portalları, sihirli fenerleri, huysuz cüceleri, neşeli eskimoları, hiddetli otel sahiplerini, dev canavarları, dev canavarlara bomba fırlatmayı … ve daha da gülmeyi seven herkese hitap ediyor!

Büyücü Monty olarak 180 benzersiz bölümü çözmeli ve beş Gizemli Kaleyi içindeki cinden kurtarmalısınız. Dev bir kardan adamı alt edebilecek kadar zeki misiniz? Peki ya yarım akıllı bir gulyabaniyi? Yol boyunca, Yeraltı Hisarındaki gözünü hazine bürümüş Stumpi’den Mistik Pagoda’daki buyurgan Bay Chow’a kadar pek çok renkli karakterle karşılaşacaksınız. Hepsinin pek çok öğüdü olacak; hatta bazıları işinize yarayabilir bile!

Sihirli bir fenerle gizli yolları keşfedecek ve iyi yerleştirdiğiniz bir veya iki bomba ile kendi yolunuzu oluşturacaksınız. Bir an kızgın lavlar ve Alev Cinleri arasında ter dökerken, bir anda kendinizi tehlikeli bir şekilde buz tabakalarının üzerinde kayarken bulacaksınız; aman dipsiz uçurumlara düşmemeye dikkat edin! Ağır nesneleri kaldırmak için bir trole; derin yarıklarda uçmak için bir yarasaya; minik deliklerden geçmek için bir kurbağaya dönüşmeniz gerekecek. Peki ya bir anda sizi taşa döndürebilecek Ajan Göz’ün ölümcül bakışlarından nasıl kaçacaksınız? Yüz kat küçülmek için bir iksir için veya civarınızdaki bir hayaletin bedenine girerek sıvışın.

Seçeneklerinizin sınırını siz belirlersiniz.

Sistem Gereksinimleri

Windows
Mac OS X

Sayfa başına git